[NWN2] Problem z Tannem na cmentarzysku

Witam mam problem już na początku gry a mianowicie po pokonaniu wszystkich nieumarłych w krypcie odnajduję kapitana Tanna potem na jego prośbę odnajduję jego kompanów ale nie mam pojęcia jak włączyć go do drużyny cały czas stoi w jednym miejscu i nie idzie za mną myślałam ze muszę coś kliknąć ale nie ma żadnej opcji dołączenia go do drużyny. Pomocy...
Odpowiedz
Miałem kiedyś dokładnie ten sam problem
Po rozmowie z Tananem automatycznie powinien sie przyłączać do Ciebie
Wgrałem patcha i wszystko działało


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Nie, mam dwóch towarzyszy a nie trzech ale faktycznie nie mam patcha... ale mam pytanie czy jak już go wgram to będę musiała grać od początku czy po prostu jak teraz podejdę do Tanna to do mnie dołączy??

[Dodano po chwili]

Wgrałam patcha i wczytałam zapis trochę przed wejściem do komnaty, w której stoi Tann. Pokonałam wszystkich i znowu zaczęłam z nim rozmawiać po wybraniu opcji odnalezienia jego kompanów Tann dalej stoi w miejscu i się nie rusza... nie wiem co mam dalej robić robić...
Odpowiedz
kurde juz mnie denerwuja te smieszne bledy

nie wiem co Ci poradzic ale pozwole sobie wtracic ze nie trzeba miec mniej niz 3 towarzyszy
dojdzie jako 5 najwyzej
Odpowiedz
Spróbuj jeszcze zrobić tak :
Odinstaluj i Zainstaluj grę a nastepnie Wgraj Patcha i powinno działać


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Teoretycznie nawet zaczęci nowej rozgrywki powinno pomóc.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem z Tannem na cmentarzysku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...