[GIII] Ishtar

Jakie misje trzeba zrobic, aby miec 75% u asasynow(dostac sie do Ishtar )



SORRY! nie mam "ci" z kreseczka na klawce
A co z misją niewolnicy dla Lago jestem w Lago ze wszystkimi i nic nie ma mam tego (nazwa na niebieski ) komuś dac??????????????????????
Co do problemu Bubla to jest bardzo dużo misji na repa u asasynów, np. Zabijanie koczowników.
A co do drugie problemu to nie mam pojęcia o co chodzi:)

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik diego19 dnia czw, 13 mar 2008 - 16:58 napisał

Co do problemu Bubla to jest bardzo dużo misji na repa u asasynów, np. Zabijanie koczowników.
A co do drugie problemu to nie mam pojęcia o co chodzi:)



Chodzi mi jakie trzeba zrobic bo nie wiem i nie chce robic wszystkich pokolei.
A i zwaliłem misje człowiek, który zabił Ramireza.
Musisz robic wszystkie misje zwiazane z reputacja dla assasynow . Jak graz zlem to zabij wszystkich magow wody jest ich chyba 6 nie wiem nie pamietam i dostaje sie chyba ze 7 + reputacji do assasynow
Tyle to wiem. Chodzi mi o konkrety.Nazwa misji, ewentualnie ile punktów!
Człowieku nikt ci nie wystawi wszystkiego na dłoni, nie oczekuj że każdy ci będzie mówił gdzie masz iść, po co, do kogo i co za to dostaniesz. Taka gra jest beznadziejna ja jeszcze wolałem pokombinować i połazić po Varancie.
Nazwy misji..
Na gameexe jest solucja do G3, wystarczy poszukać
Nikt Ci nie będzie mówił wszystkie dokładnie misje itp. Nikt nie bd za Ciebie przeżuwał tego wyśmienitego dania jakim jest gra
W poszukiwaniu własnego rozumu...



Odbicie oazy koło Bakkareschu (25repa)
Znalezienie morderców jakiegoś asasyna (25repa albo 10, nie pamiętam już)
Magowie co mówiono
Zabixie króla
Zebranie daniny w Brago
Zabicie Roykara (czy jakoś tak) Lwa Pustyni
Tyle
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Redhorn Steelaxe dnia pią, 04 kwi 2008 - 20:42 napisał

Zabicie Roykara (czy jakoś tak) Lwa Pustyni


Shakyora
On tam koło Lago się kręci
W poszukiwaniu własnego rozumu...



← Gothic
Wczytywanie...