[GII] problem z naładowaniem oka innosa

mam problem z okiem innosa, mam serce smoka i oko i nie moge go naladowac, z 2 poprzednimi sercami bylo dobrze, a tera podchodze do stolu naciskam ctrl i pisze brak odpowiedniego przedmiotu :arrow: czy moge isc zabic ostatniego smoka bez oka?? czy ten smok ma cos waznego do powiedzenia czy jak
Musisz mieć menzurkę. Na 100% jej nie masz dlatego nie możesz go naładować.


Tonari no Totoro!
nom nie mam menzurki :arrow: gdzie ja moge kupic [tylko u kogos w gorniczej dolinie] :arrow: jesli nie bede miec menzurki i nie naladuje oka innosa, zabije smoka bez rozmowy to nic sie nie stanie :?: czy smok mowi cos waznego :?:
bez rozmowy ze smokiem nie zabijesz go wogole chociarz bys chcial a w gorniczej dolinie raczej od nikogo nie kupisz menzurki predzej gdzies znajdziesz
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Menzurki były w starej siedzibie Magów Ognia. Jak juz je wziąłeś to idź do Khorinis do Constantina albo Ignaza.


Tonari no Totoro!
Manzurki znajdziesz jeszcze w miejscu gdie Con Angar zgubił swój amulet. Jaskinia ta znajduje się bojaże na północy-zachód od zamku. Ale itak najlepiej kyupić je od Constantina. Problem zdaje się być rozwiązany więc zamykam.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
← Gothic
Wczytywanie...