Sesje, sesje gdzie te sesje

To jeszcze spróbujcie Faerunczyków kilku ściągnąć i zacznijcie coś szykować.
Odpowiedz
Jeśli jeszcze znajdzie się miejsce jakieś, to ja się piszę na jakieś sesje. Jak coś, to GG mam w profilu, albo na PM-a pisać.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Świerzy jestem w sprawach sesji przez kompa ale chciałbym się wpisać. MG odpada (bo aktualnie nie wiem nawet jak to wygląda), więc jako gracz się zgłaszam. System mi obojętny (w SW fajnie by było pograć). Czasu mam sporo i wątpię bym szybko odpadł. No jak by co gg podałem.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Gdzie te chło... Sesje?
Zagrał bm w jakiejś sesyjce ;]
Może znajdzie się jakiś MG ?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja już się przekonałem, że sesje na forum nie mają sensu, bo i tak po jakimś czasie gracze przestają odpisywać. Daleko nie szukając sesja Aliena.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Może większe sesje tak, ale myślę że mała sesyjka dla 2 graczy ma duże szanse na powodzenie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja moge neuro poprowadzic jesli ktoś sie zgłosi. Limit do 3 osób i to takich o których wiem że są uzależnione od forum
Ale i tak czuję ze nawet z taką ekipą by to padło.
Odpowiedz
Po 1, to każdemu musi zależeć, reszta to pikuś ;p

Neuro, nie znam się na tych klimatach ;]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Ja mogę w Neuro pograć Sesja, którą prowadzę jest w stanie agonalnym, więc mógłbym pograć
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Massin to sesja jeszcze trwa? Miałem format i straciłem listę gg tak samo jak i hasło do forum. Jakby co nadal mogę działać.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesje, sesje gdzie te sesje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...