[GII] Czy to coś naprawde daje?????

Cześć!!!! dostajemy misję od lorda andre że mamy się dowiedzieć gdzie jest paczka tytoniu i mówi żeby pogadac z mortisem i gdy gadam z mortisem mówi mi żebyy zdjąć zbroje w porcie to sie więcej dowim
Nie rozumiem twojego pytania, po co zdejmować zbroje, to nic nie daję to pewne. :?:
A może tak dokładniej cos powiesz, bo nie bardzo rozumiem :?: Jest misja : odebranie paczki tytoniu facetowi z magazynu i danie jej Ciperowi na farmie Onara; Inną misje z tytoniem daje Ci Wróżbita koło placu wisielców tam gdzie fajki, masz zrobić mieszanke ziołową( z miodem najlepsza) Co do ściagania zbroi - ja nie wiem o co chodzi.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Chodzi mu zapewne o to z Borką. Tak musisz zdjąć zbroję strażnika w porcie, żeby przespać się z Nadją, zaptyać ją o zioło i pójść do Borki (czy jakoś tak )


Tonari no Totoro!
mi sie wydaje ze to ci nic nie da [jak gralem pierwszy raz w g1 i mialem misje od kruka to zdejmowalem stroj cienia na bagnach ]
Andre mówi mi że mam odkupić tytoń od kogoś w porcie i żebym poszedł do tego kowala tam gdzie jest peck bo on mi udzieli wskazówek bo był w knajpie i słyszał dużo rzeczy i gdy weszłem do tego kowala pogadałem z nim i powiedział mi żebym -zdioł zbroję to więcej się dowiem i czy tak naprawde więcej się dowiem co z tą paczką?? :oops: :?:
a ja nie robilem tej misjii z paczka, narazie mecze sie z 3 smokiem
Ale namieszaliście z tym tematem :lol: Jeśłi chodzi o moja paczkę to zadanie to daje Ci Ciper na farmie Onara, ale teraz nie wiem, bo wsąpiłeś do straży czy bedzie z Toba gadał, ale powinien, zabij gościa w magazynie za którym są walki z Alrikiem i pogadaj z Ciperem na farmie Onara. Co do Twojego zadania od Andre; to myśle, że Medivh Ci na nie odpowiedział 8)
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
← Gothic
Wczytywanie...