Stwórz swoją podobiznę...

Nie ma tego, co dokładnie chciałem ale i tak jest zabawnie

Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Zuo
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz


Tak na szybciora to cały ja.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

XD Muszę jeszcze przelać tam wszystkie swoje alter ega


Taka bardziej codzienna
Odpowiedz
chyba dobrze wkleilam? ;/

www.redrevange.photoblog.pl
Odpowiedz
Zabawna rozrywka. Jednak czasochłonna
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
To jest idealne narzędzie do wyrażania swoich postaci w sesjach. Powinno się to wprowadzić jako wymóg.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kyorljal bauth, kyone, lueth lit quarvalshams xal belbau dos lit belbol del elendar dro.

I'm glad to see you all die.
I'm happy when I see you cry.
Word "human" means nothing to me.
My own good is only thing I care.
Odpowiedz
alternatywna wizja mnie ->




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Fajna zabawa...
Odpowiedz
Ale wyście wszyscy mroczni i podobni do siebie. Jak z jednej probówki
Odpowiedz
A tutaj moje dzieło. Robiłem na swoją podobiznę co prawda, ale ta gęba, jakaś mangowa i dziecinna

"You know what capitalism is? Gettin' fucked." - Tony Montana.


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Stwórz swoją podobiznę... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...