[GII:NK] Czarna ruda

Jak w temacie, do czego to mozna wykorzystać :?:
Z tego co widziałem to działa podobnie jak bagienne ziele.
Spowalnia wszystko przez co można wykorzystać rózne techniki walki.
je jej do niczego ie wokorzystywałem bo niewiedziałem jak
CZARNA RUDA? Gdzie to znalazłeś? Moze o węgiel chodzi?? :> Serio, powiedz gdzie to znalazłes
Mnie tez to wygląda jak węgiel , więc razem ze Straznikiem czekam na odpowiedz
może to wengiel ale ja do niczego tego nie wykorzystałem bo niewiedziałem ja to wykożystać to coś jest w rodzaju czarnej bryłki
Mioże się przydaje pod koniec gry? Ja to magazynuje, może się przyda, bo skutek ma podobny do bagiennego ziela rzeczywiście. Jak odkryje to wam napisze.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

gdzie to znalazłeś???
Już nie pamiętam, ale coś jest napewno w Dolinie Budowniczych i gdzieś u orków w Górniczej Dolinie. Poszukaj, jest ich troche.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Czarnej Rudy mowisz że jest ich troche ???
No, ja mam tego kilka. Trochę tego jest. Poszukaj. A znajdziesz
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Czarną rudę można znaleść tam gdzie mieliśmy iść po posążek innosa żeby zostać magiem w skrócony sposób w tej jaskini jeżeli się nie myle jest 1 bryłka. I faktycznie się przydaje bo po zjedzeniu spowalnia wszystko ale na okres dłuższy niż ziele.

Hmm... Ciekawe, będę musiał spróbować... To się je? Bo chciałbym sprawdzić "odlot" po czymś takim
Tak to się je jak wszystko inne. Tylko radzę nie zapisywać gry jak jesteś naćpany czarną rudą bo ja zapisałem i efekt naćpania mi został i nie mogłem go zniwelować musiałem grę zaczynać od nowa.

Osobiście znalazłem jeszcze czarną rudę u smoka w wulkanie. Jest przy jego skarbach. Temat wygląda na zakończony. Zamykam.
← Gothic
Wczytywanie...