[NWN:HotU] Jak zabić wampira?

jak zabic wampira którego dusza ucieka do sarkofagu.ma to miejsce wtedy gdy jestem w sanktuarium i miałem byc złożony w ofierze jakiemuś Vix'throwi.Nie wiem jak wejsc do pomieszczenia w którym jest oraz do czego służy ołtaż który znajduje sie 2 poziomy wyzej.podchodze do niego ale nic nie moge zrobic.z góry dziekuje za odpowiedz
Żeby zatłuc krwiopijcę, należy najpierw roztrzaskać kilka skrzyń/ław i pozbierać pozostałe z nich drewniane kołki. Następnie ubijamy bestię i patrzymy, gdzie ucieka (powiedzmy, że zwiewa, aż się za nim kurzy). Obserwujemy, w którym sarkofagu się chowa i wbijamy kołek w leżące tam zwłoki... i po sprawie.
Co do ołtarza... To sama nie wiem, po co on tam stoi, fajnie byłoby się dowiedzieć.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
na tym oltarzu mozna zaklad magicznie bron potrzebna jest do tego czarna perla ( czy cos podobnego dawno nie gralam ) w kazdym razie znajdziemy 2 sztuki tego klejnotu wiec 2 bronie mozna zaklac
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
mam jeszcze jedno pytanko : Zabiłem wampira dostałem od niego klucz wszedłem do pomieszczenia w którym znajduje sie kilka piedestałów i na srodku jakas maszyna zo strzela pradem no i pytanko co tu trzeba zrobic
Z ołtarzem jest tak, że jeśli trzymamy w dłoni broń do walki w zwarciu i na nim położymy Czarną Perłę to dstaniemy chyba 500 exp. i nasza broń zyska magiczną włąściwość. Perły oczywiście są dwie .

Co do maszyny z z ciał wampirów trzeba zabierać Kule Energi. Po ich umieszczeniu w maszynie, ta przestajer strzelać. Powodzenia .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
ppierwsza perle ma jakis mnich co nas wita^^ A jak ci sie drzwi juz odworza (rozwala) to wyjmij ta kule energii bo bedzie potrzebna do nastepnych 2 piedestalow i tak dalej
To pay the price of being hell bound...
Tak, ale przecież po zabiciu tego mnicha i przekłucia go kołkiem dostałam tylko jedną kulę energii, a piedestałów jest znacznie więcej. Problem w tym że w pomieszczeniu z tą maszyną co strzela do nas piorunami wszystkie drzwi są zamknięte. Nie mam pojęcia skąd wziąść więcej kuli Pomóżcie...
Przechodząc dalej do komnat, do których masz dostęp używając pierwszej kuli, zawsze znajduje się jakiś "boss", który ma kolejną... I tak do trzech.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
dokładnie, musisz najpierw włożyć kulę rnergii do samotnie stojacego piedestału, a on załatwi sprawe z pierwszymi drzwiami
To pay the price of being hell bound...
Dzieki już kumam, ale te wampiry to załamka, co zadam lekkie obrażenia to przeciwnik ma ciągle pełnię zdrowia bo się regeneruje Jest na to może jakiś sposób?
najlepiej powbijać kołki we wszystkie sarkofagi zanim sie obudzą ;D

Szkoda tylko, że to jest niemożliwe - Rincewind
To pay the price of being hell bound...
Heh, kolejny problem z wampirami, a mianowicie... Nie moge otworzyć tych drzwi z 3 piedestałami ponieważ mam tylko 2 kule energii. Oblukałam wszystkie pomieszczenia, zabiłam Mistrza Cieni i tego drugie kolesia z niebios i dupa, nie mam 3 kuli, a piedestały są 3. Znacie jakiś sposób żebym mogła otworzyć te drzwi :cry: :cry: :cry:
MUSISZ miec 3 kule... poszukaj dobrze i sprawdz czy nie zostawilas w poprzednich piedestalach (wiem ze takie posty wkurzaja bo jest sie pewnym ze wszystko sie oblookalo ale sprawdz )
To pay the price of being hell bound...
Heh. Wiedziałem, że w końcu będę musiał to napisać .

Pierwsza Kula - mnich - wampir na samym początku, przy wejściu do lokacji Świątynia Kultu: Sanktuarium (poł. część mapki).
Druga Kula - Starszy Kultysta Mnich w tej samej lokacji w pół. - zach. części mapki.
Trzecia Kula - w skrzynce, w małym pomieszczeniu wysuniętym najabrdziej na północ, zaraz nad pomieszczeniem z Mistrzem Cienia.

Później musimy zabrać dwie kule z zachodniej części "maszyny" i wstawić trzy w północną część. Tadam. Jeszcze tylko mała walka z Sodalisem i można zejść na dół. A tam... jedna z najciekawszych potyczek w całej grze. Z Vix'thrą oczywiście .

Ps. Jeśli z tym nie dasz sobie rady, to ja już nie wiem jak trzeba Ci pomóc :?. Pozdrawiam .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Rzeczywiście teoria "SPRAWDŹ WSZYSTKO DOKŁADNIE" się sprawdza. Trzecią kulę znalazłam w skrzyni koło sarkofagu na północy, zaraz nad pomieszczeniem Mistrza Cieni. Wcześniej po prostu nie dostrzegłam tych skrzyń.

A co do tego Świętego Smoka nie pamiętam jak się nazywał ale wiem że poziom niżej, to trochę mnie zszokowało. Cała uradowana że już go ukatrupiłam, a ten się 4 razy odrodził To była taka niespodzianka chyba hehe

Rincewind -> dzięki, pomogło... :]
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...