Admin&Mod Log

Małe sporzątanie w temacie: "Kobiety a RPGi"

Uprasza się Tara o niewprowadzanie rozprężenia i rozbijanie ciekawych wątków swoimi offowymi uwagami bo dużo użytkowników traktuje je jako przyzwolenie do robienie bałaganu.


Uprasza się większość męskiej części forum o nie traktowanie żeńskiej części jako materiału na randki (a przynajmniej nie róbcie tego publicznie).

[Dodano po chwili]

Spore czyszczenie w temacie o "dołączeniu do ekipy GE". Powód: Zaktualizowałem pierwszy post o kwestie poruszane niżej.
Odpowiedz

Cytat

Uprasza się Tara o niewprowadzanie rozprężenia i rozbijanie ciekawych wątków swoimi offowymi uwagami bo dużo użytkowników traktuje je jako przyzwolenie do robienie bałaganu.
Tak jest! Poprawię się.
Odpowiedz
Zamknąłem trzy tematy (Plemiona, Wyspiarze, Plik do stworzenia gry na silniku VALLHERU) w dziale RPGi przeglądarkowe i tekstowe. Powód: Plemiona - zły dział i materiał do kłótni userów. Wyspiarze - nie potrzebna reklama i zły dział. Plik do stworzenia... - stary, nieaktualny temat.

edit: ponowne zamknięcie tematu o 'pliku' Vallheru. Ven grzebie nie w swoim dziale.
Odpowiedz
Otwarcie tematu o silniku Vallheru. Nie potrzebne zamknięcie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Zamknięcie tematu "Oszukiwanie w konkursach wiedzy", w Karczmie. Powód ? Problem już rozwiązano, a temat zaczął służyć do bezsensownych kłótni.
Odpowiedz
Kasacja bałaganu z tematu o zdjęciach za przyzwoleniem głównej prowodyrki - Atis.
Odpowiedz
Upomniałem Ulalume za wklejanie przekleństw na forum (nieważne, że nie jej słowa, ale ona wkleja). Next time będą procenty.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknięcie tematu Znikający Rhobar w G3. Problem rozwiązany.

Czasowa kasacja tematu Zapisywanie gry udane ale brak możliwości wczytania w Obku. Piratom nie pomagamy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Usunięcie posta MiridiusHazentoff z tematu "Najgorszy profil w Faerun Game - konkurs", w dziale Gildia Błaznów. Powód ? Nic nie wnosił do tematu.
Odpowiedz
wojciak30 dostaje 10 % za ponowne założenie tematu w złym subforum. Poza tym warto, by nauczył się pisać, bo literówek też się kilka znajdzie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta Almonastera w temacie o konkursie IwD.
Nic nie wnoszący post.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja kilku postów z COA nt. Kotów oraz wydzielenie ich większości jako osbnego tematu do tematu Kocie Wojny w GB.

[Dodano po chwili]

Rename tematu w dziale BG1. Powód: moja ulubiona nazwa "2 problemy"...
Odpowiedz
Kasacja posta Mzlara z tematu Grudun (506).
Zbędny nic niewnoszący post
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu PROBLEM Z ZADANIAMI W MONTERZE w G3. Było już mnóstwo takich tematów.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja postów Dabu i Enethera z tematu "Co wybrać"
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu Gdzie zatruć miecz? w G3. Jest już taki temat.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Rangramil przeniósł temat Wampirzyca (328) z Fae=>Rozprawy, skargi i zażalenia do Zakończone.
Pisze ja, bo on ma z tym najwidoczniej problemy. Dodatkowo temat zamknął.

[Dodano po chwili]

Przemianowałem temat wojciak'a30 z Pozwoleń i przeniosłem do Pomocy - tam się zakłada takie tematy. Dodatkowo go zamknąłem. Jak nie wiesz to pytaj a nie piszesz na forum.

[Dodano po chwili]

Wyleciał post użytkownika Fideis z tematu Memento mori, czyli śmierć w górach w Fae=>SiP. Powód - OT. Klątwę to ja na Ciebie rzucę za OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...