Co wybrac

Nie wiem jaką grę sobie kupic . Zastanawiam się nad
SAGA Baldur's Gate
SAGA Icewind Dale
The Bard's Tale

Problem w tym że mam już ID2 i BG2 +TB . Czy opłaca sie kupic SAGę BG lub SAGĘ ID jeśli się ma się ID2 i BG2?
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
Jasne... sam mimo posiadania Baldur's Gate'ów kupiłem sobie całą Sagę. Radocha jakich mało .
Odpowiedz
W sumie masz rację . Komuś z klasy sprzedam BG2 + TB a kupię sobię SAGĘ.

A co powiedziałbyś o Saga ID ??
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
Wstyd się przyznać, ale nie grałem w ID . Po prostu kiedyś kupiłem NWN i od tej pory kupowałem do niego dodatki . A potem i tak kupiłem Diamentową Edycję . Poprzednie zaś trzymam na wypadek uszkodzenia Diamenciku...
Odpowiedz
Jeśli wolisz pomyślunek, dialogi i ciekawą fabułę - weź Baldur's Gate Jeśli wolisz naparzankę, minimalną ilość dialogów i niezłą muzykę - sięgnij po IWD Gra jest dobra, jednak liniowa
Odpowiedz
Z tego co czytałem to w IWD fabuła jest tylko dodatkiem do siekania... (od takie wytłumaczenie, dlaczego kogoś bijemy )
Odpowiedz
Kupiłem Sagę BG i Sagę ID . Jestem zadowolony choc mam juz BG2 i ID2
Życie to jeden wielki Rpg a ja jestem jego cząstką
Odpowiedz
Ja się zastanawiam nad Sagą BG, mam BG1 ale zawsze jakoś nie kupowałem BG2, co do IWD2, momentami robi się monotonna, choć na samym początku dziwiłem się, że ktoś nazwał tą grę siekanką (pierwsze misje w Targos)

Odpowiedz
Ooo. Temat założony przeze mnie ( Ja to ukarz, ale passów zapomniałem ;p )

Kup sobie Sagę BG. BG2 to kontynuacja rewelacyjnej fabuły z "jedynki". poza tym jest za 25zł, i ma instrukcję 60stron ;D

Ja się zastanawiałem, kupiłem i nie żałuję, a miałem już BG2
AKTUALNIE : Neverwinter Nights

UKOŃCZONO:
Piraci z Karaibów




Sprzęt:
MotherBoard: Gigabyte Technology Co., Ltd. S-Series Blue
Processor: Intel Pentium 4 CPU 2.80GHz (2 CPUs)@ 3Ghz
Memory: Kingston 2x 1GB 800Mhz 4-4-4-12
Hard Drive: 2x Seagate Barracuda 160GB 8MB Cache
Video Card: NVIDIA GeForce 7300 LE
Monitor: Philips 107E (107E2) 17' CTR
Sound Card: Realtek HD Audio output
Speakers/Headphones: Creative
Keyboard: Standardowa klawiatura 101/102 klawisze lub Microsoft Natural Keyboard PS/2
Mouse: A4Tech X7
Mouse Surface: USB HiSpeed 100-3200cpi
Operating System: Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2
Odpowiedz
Co do instrukcji w Sadze BG to mam kilka zastrzeżeń, czasem podają zbyteczne informacje (np. lista osób, z którymi można mieć romanse, zamiast np. wymienić wszystkich NPC, którzy mogą do nas dołączyć), ale zawierają też serię cennych porad w Poradniku, ale ogólnie grę polecam.
Jedną z zalet tej wersji jest to, że jest na jednej płycie a nie jak BG1 (stata wersja) na 5CD

Odpowiedz

Cytat

Jedną z zalet tej wersji jest to, że jest na jednej płycie a nie jak BG1 (stata wersja) na 5CD biggrin.gif

O, tak. To naprawdę umila życie. Nie tak jak kiedyś trzeba było przekładać te płyty... Zgroza! Szkoda tylko, że wydanie Fable nie ma DVD...

Cytat

Co do instrukcji w Sadze BG to mam kilka zastrzeżeń, czasem podają zbyteczne informacje (np. lista osób, z którymi można mieć romanse, zamiast np. wymienić wszystkich NPC, którzy mogą do nas dołączyć), ale zawierają też serię cennych porad w Poradniku

Ja się cieszę, że w ogóle coś naskrobali zamiast dać kilkustronicowego tekstu. Chociaż, w końcu nie płaciłem tych pięciu złotych więcej za złotą okładkę Extra Klasyki. XD
Odpowiedz
Zdecydowanie BG2 ID2 to typowa naparzanka znudziła mi się po jakimś czasie a BG2 nigdy mi się nie znudzi, no może poza tourialem ale jest mod który przenosi cię przez niego

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Co wybrac - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...