[GII] mistrz miecza

kto jest mistrzem miecza zebym mogl sie nauczyc walki bronia jednoreczna na 65% i wiecej :?:
Jeśli chodzi o palladynów, to jak przeszedłeś naukę u tego palladyna ( Girion - mistrz miecza) co szkoli koło siedziby Lorda Hagena, to pozostał Ci tylko Wielki Lord Hagen Najemników chyba Lee. Poza tym nachapać kilka pktów możesz czytając książke, którą można kupić zdaję się od Luthero, kupca w górnym mieście.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
ile jest max % :?:
Tutaj nie podam Ci konkretnych danych, ale z tego co pamietam: mistrzem jesteś od 60 do 100%, ale masz kilka % od Hagena i ksiażek( nie wiem jak z Sergio w klasztorze czy też daje palladynom, czy tylko magom) Sumując wszystko jeśli grasz bez dodatku ( Noc Kruka) możesz załapać około 130%. Tak mi się zdaje bo dawno nie grałem palladynem, ale na pewno powyżej 100%.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
w gothicu 2 maksymalnie można zdobyć 100% wszystkiego czyli łuku ,kuszy,miecza/jedno/dwu ręcznego a u pozostałych umiejętnościach można zostać uczniem niewiem czy można mieć większą rangę bo ja nie miałem!!!!!!!!!!!!
Ja miałem max 105 w zwykłym G2...Zresztą to nie temat o tym "ile mieliście max skillów w walce mieczami". Aldaron wszystko wyjaśnił. Dodam tylko że na famie jeszcze Cord uczy do 90% a Rod bodajże do 60%. Zamykam
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
← Gothic
Wczytywanie...