Ładne arty dla Pań i Panów

Niezłe, choć nie każdy mi się podobał, ale bywa i tak
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W zasadzie to arty dla Panów i niektórych Pań BTW, bardzo ładne. Zwłaszcza niektóre.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Mniam, arty są genialne. Ale i tak najbardziej spodobała mi się ta pani z zielonym ptaszkiem. Już chyba wiem jaki sobie avatar zrobię
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Ujęcie z mumią jest boskie

EDIT

Mam na myśli samą mumię, oczywiście


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

W zasadzie to arty dla Panów i niektórych Pań BTW, bardzo ładne. Zwłaszcza niektóre.


Powiedzmy, że raczej chodziło mi o to, że panowie pooglądają z chęcią, a panie znajdą sobie coś na avka.
Odpowiedz

Cytat

Ujęcie z mumią jest boskie thumbsup.gif


Masz rację... mi też podobało się najbardziej. Ta mumia była taka szczegółowa
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia pią, 07 mar 2008 - 18:51 napisał

Ujęcie z mumią jest boskie

EDIT

Mam na myśli samą mumię, oczywiście



Użytkownik Enter dnia pią, 07 mar 2008 - 21:14 napisał

Masz rację... mi też podobało się najbardziej. Ta mumia była taka szczegółowa


Użytkownik Luyanki Werpolterop dnia całkiem niedawno temu... napisał

Zajebiste jest to z mumią.



Jak wiele istnieje w naszym słowniku przymiotników...
Odpowiedz
Taa, mumia naprawdę dobrze wyszła. A jak się cieszy.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ja będę inny ( czytaj orginalny ) ;] mnie najbardziej podoba sie inne zdjęcie a mianowicie to z kobietą lecącą jak samolot oraz to które jest wyżej czyli ta kobieta wśród metalowych (chyba) części

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia nie, 13 kwi 2008 - 08:38 napisał

Jak wiele istnieje w naszym słowniku przymiotników...

W sumie masz racje ale niektórym ludziom sprawia trudności dobranie wyrafinowanych (no to się popisałem znajomością słownika ) słów albo starają się nabić sobie jak najwięcej postów ( kłaniam się ) bezsensownym pisaniem
Odpowiedz
← Karczma

Ładne arty dla Pań i Panów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...