Strefa zamówień (graficznych^^)

Dla mnie się znajdzie jakiś mroczny rycerz? Z góry dziękuje.
Jak będzie lepszy od tego na moim teraz to zmienię.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
O jak to się stało że nie zauważyłem tego tematu Hm... przydała by mała modyfikacja obecnego avka


Odpowiedz
Dobra, będę miał chwilkę nieługo na zabawę z PSem. Kto chce mieć awatar niech napisze mi (NIE PRZEZ PM, bo mam zapełnioną skrzynkę) jakie ma mieć wymiary, co przedstawiać (mniej więcej) i czy ma mieć napis czy nie.

Uprzedzam, że nie bedę rysował kotów! ;D
Odpowiedz
A umiałbyś zrobić coś podobnego do tego ???

Odpowiedz
Sygnę, bo avka już mam (i podoba mi się)

Odpowiedz
Ekhm... właściwie, to chciałbym lekko podrasować moją sygnę Znalazłby się uprzejmy grafik, który zmieniłby ramkę obecnej na coś bardziej klimatycznego?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Tar, gdybyś kiedyś się wziął za moją sygnę (nic zobowiązującego...), to prosiłbym o dodanie dyskretnego napisu: Lovely, lovely Aribeth... Cóż, skrzywienie zawodowe...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawk, oż ty mały, wredny, niewdzięczny... już nigdy ci Ari nie narysuję.
Odpowiedz
Atis, słońce Ty moje... Twe wizerunki Ari grzeją me serce cieplutkimi promieniami sympatii i wdzięczności. Nie chcę jednak nadużywać Twej uprzejmości i ponaglać Cię do zmiany mej sygny. A zatem rzuciłem absolutnie neutralne hasło do miłych i uczynnych grafików. BTW autorem mej sygny jest właśnie Atis.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Wiem, że mnie kochasz i wogóle. Droczę się z tobą. To wszystko.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hawkwood dnia śro, 12 mar 2008 - 18:15 napisał

Tar, gdybyś kiedyś się wziął za moją sygnę (nic zobowiązującego...), to prosiłbym o dodanie dyskretnego napisu: Lovely, lovely Aribeth... Cóż, skrzywienie zawodowe...


Ok. Hmm... mogę zrobić sygnę od nowa?
Odpowiedz
Jasne, że tak. Niechaj zakwitną nam owoce boskiej twórczości...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Zrobiłby mi ktoś jakąś sygnaturkę?? Najlepiej coś z Gothica/Fable
Odpowiedz
Wielkie dzięki, zaraz Ją dopasuję...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Fan Works

Strefa zamówień (graficznych^^) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...