[TESIII] Problem z anansem w Światyni

Jak w labiryncie pod Światynia dostac sie do kapliczki. Chodzi mi o zadanie siedmiu łask. piszcie na camel7799@wp.pl prosze o szybka pomoc
Zdaje mi się, że to też było, ale pewny nie jestem :roll: Wiec sam miałem z tym kłopot :oops: Ale doszłem i do tego Musisz się utopić, nie pamiętam czy jeden raz czy kilka, ale chodzi o to, żeby żółty pasek, który pojawi sie po wejściu pod wodę, doszedł do końca skali. 8)
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
o oto pelna odpowiedz na twoje pytanie......
Podziemny Labirynt: Kaplica Rycerskości
Aby odbyć tę pielgrzymkę należy udać się do pałacu w Vivek i wejść do poziomu trzeciego labiryntu (wejście to te kraty przez które wylewa się woda) a stamtąd do środka labiryntu (wejście także przez kraty). W tym pomieszczeniu znajduje się kapliczka, jednak po jej nie daje błogosławieństwa, tylko informację. Trzeba wejść do wody otaczającej kapliczkę i się utopić (muszą spaść do zera zarówno pasek oddechu jak i zdrowia), wtedy postać zostanie magicznie uzdrowienia (UWAGA! Zwiększy się tylko poziom zdrowia, oddechu nadal będzie wynosił zero, więc trzeba szybko się wynurzyć,) oraz na przeciw pierwszej kapliczki otworzy się przejście do drugiej. Po wejściu po schodach należy wziąć ze skrzyni Srebrny Długi Miecz i porozmawiać z Krazztem. Podczas rozmowy trzeba dać mu miecz, a następnie aktywować kapliczkę. Daje to czary Ryba w Wodzie 25 pkt. i Oddychanie w Wodzie

Temat rozwiazany; zamykam.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...