Centrum Oceny Avatarów

Zaraz okropny Szczery, i jak najbardziej zgadzam się z jego opinią
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strażnik dnia wto, 04 mar 2008 - 22:25 napisał

Ten kotek w awatarze Enethera aż się prosi, żeby zrobić z niego kisiel...



Też to zauważyłeś?! Jak super, jak super, jak fajnie!!! ;p
A Enter się bulwersował jak powiedziałem, że tam pasuje napis "I'm lovin it!"...

[Dodano po chwili]

Ooooo... Enter znów zjadł kota, teraz ma innego...
Enter! Jesteś łokropny!
Odpowiedz
Tar, teraz masz fajnego. Wygląda jak komórka jajowa z plemnikiem w środku.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja mam takiego farta, że zawsze trafiam na takie teksty podczas jedzenia...
Strażnik, ja kotów nie jadam. Ja je przytulam i wyciskam z nich całe życie XD...
Odpowiedz
Matt, twój jest śmieszny ale wygląda ochy... niezbyt pięknie

Odpowiedz
A dziękuję. Jak bym chciał mieć ładnego, to bym sobie zrobił avka z wymiętoszonego przez Atis kota Enethera.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Tak, to bardzo efektowne

Ja chciałam zmienić, ale się nie chciało o.O

@MQ - Śmiej się śmiej, a ja zmienią skórkę na last.fm na różową. Lubię róż no co poradzić ' Podobno takie osoby są niezrównoważone psychicznie.
Odpowiedz
Kot Enethera wcale nie jest zły. Ja tam lubię koty. :]
Odpowiedz
Wiecie, jesteście okropni... Koty rlz.

Btw: Który lepszy? [Pytanie kierowane do Dabu i reszty osób bez uprzedzeń do tych arcymilusich stworzonek.]

Odpowiedz
Chyba się dołączę do Enethera tworząc własny av kota. Jak można tak nie doceniać tych zwierzaków? Sam mam dwa i są genialne. xD Koty rządzą światem! XD
Odpowiedz
← Użytkownicy

Centrum Oceny Avatarów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...