Czas kupic cos nowego :P

A wiec tak... przeszedłem już wszystkie gry jakie mam i chyba czas kupić coś nowego, ale za bardzo nie wiem co ;s Co polecacie?
Odpowiedz
Ależ się rozpisałeś... Podaj więcej szczegółów: Jaki gatunek ? Gra nowa czy też może być klasyk ? Gra tania w zakupie czy droga ?
Odpowiedz
Polecam ciii...Faerun Game, MMORPG xD
Gwarantuje ci, szybko tego nie przejdziesz
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
No i jeszcze jedno poza pytaniami Tokara: jakie gry już przeszedłeś?
Odpowiedz
To ja proponuję zagrać w Sapera. Gra się nie nudzi i nie ma dużych wymagań sprzętowych. Poza tym The Sims, The Sims 2, dodatki do The Sims 1 i 2, CS, Paint

No i jeszcze spróbuj tutaj: http://faerun.com.pl/
Odpowiedz
A ja narzekam na brak adrenaliny i poszukuję dobrych gier- horrorów. Zna ktoś? Widział ktoś?
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
Dabu, wymienię te ważniejsze:
-Gothic Series
-Fable
-NFS, Underground 2,MW, Carbon
-GTA SA, VC, 3
-Two Worlds
-Tony Hawk 3,Underground 2
To chyba tyle, reszty nie pamiętam xD

Tokar, bardziej cRPG, ale niekoniecznie, raczej nowsza, i cena nie gra roli ;p

A i raczej gier internetowych, typu Plemiona czy Fearun nie chce. Nie chodzi o to, ze złe czy coś... ale po prostu nie chce xD
Odpowiedz
cRPG powiadasz?

No po kolei: Baldurs Gate, Baldurs Gate: Opowieści z Wybrzeża Mieczy, Baldurs Gate 2, Baldurs Gate 2: Tron Bhaala, Icewind Dale, Icewind Dale: Serce Zimy (Heart of Winter), Icewind Dale 2, Neverwinter Nights, Neverwinter Nights: Cienie Undrentide, Neverwinter Nights: Hordy Podmroku, Neverwinter Nights 2, Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Planescape: Udręka, Fallout, Fallout 2, i wiele wiele innych....
Odpowiedz
No to polecam Wiedźmina, ewentualnie NWN 2 + Dodatek - cenowo podobnie.

*Enether -

Cytat

Tokar, bardziej cRPG, ale niekoniecznie, raczej nowsza, i cena nie gra roli


Z podanych przez Ciebie gier to tylko NWN 2 jest w miarę nowy
Odpowiedz
Raczej nie znaczy koniecznie.

A poza tym nieznajomość KLASYKI to zbrodnia jest
Odpowiedz
Jeśli nie grałeś w TES IV, to tą grę też można polecić.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Tokar, może wyjde na debila, ale wiedźmina jak i NWN2 mam xD Tzn brat ma. Nie wiem czemu, ale jakoś mnie to tych gier nie ciągnie ;d

Enether, hmm to ogarnę te gry, może któraś wpadnie mi w oko. A nie z cRPG co polecacie? Bo może przerzuciłbym sie na inny gatunek gier(chociaż na chwilę) xD

Czacha, a coś więcej o tej grze?

A wiecie moze kiedy Fable 2 na PC lub PS2 wyjdzie?
Odpowiedz
Ja ci polecam z nowszych RPG'ów Knights of the Old Republic. Zaprawdę porządne gry.

Z innych gatunków to oczywiście Heroes of Might and Magic, Command & Conquer 3: Tiberium Wars, Jedi Knight: Jedi OutCast, S.T.A.L.K.E.R., Deus Ex (choć nie najnowsze gry). Takie tam.

Cytat

Czacha, a coś więcej o tej grze? tongue.gif

The Elder Scrolls IV: Oblivion mówi samo za siebie.
Odpowiedz
Dabu, a Oblivon Mam tez, grałem trochę, ale mi sie znudziło... xD

No hmm, chyba pogram w Wiedźmina...

No i mam Loki... jak oceniacie ta grę?? ;]

@up, slyszalem o tej grze, ale nie gralem jeszcze,
Odpowiedz
Ja się ostatnio jeszcze w Infernalu rozkochałam. Polska produkcja. chociaż nijak ma się do cRPG.
Odpowiedz
Crysis jest piękny, szkoda tylko że mam sprzęt słaby ;/.

Ze strategii to polecam serię Total war. Gry z tej serii są po prostu świetne.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Grałem chwilkę w Assasin's Creed na X-360. Początek fajny, ale czytałem, że gra później staje się rutynowa.

Cytat

Dabu, a Oblivon tongue.gif:P Mam tez, grałem trochę, ale mi sie znudziło... xD

W takim razie gry nie dla ciebie. Takie kozaki ci się nudzą, to czym ty się zadowolisz?
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Czas kupic cos nowego :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...