[TESIII] Dusza Viveka

Udalo sie komus zlapac dusze Viveka? Mi to jakos wyszlo. Ale wpakowalem go do klejnotu duszy Azury, moze dlatego.
Nawet mi to przez myśl nie przeszło, też mam ten klejnot i się zastanawiałem co z nim zrobić, moze to jest rozwiązanie :idea: Ale, żeby zabić Viveka //szok// ze tez ja na to nie wpadłem Innym rozwiazaniem może być w "dodatku" wsiorpanie duszy Amalexi(chociaż nie próbowałem) Pozdrawiam fajny Avatarek 8)
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Nie wiem czy Almelexia jest traktowana jako crit czy npc, ale oponował bym za critem. Jak mnie pamięc nie myli obie dusze mają po 1000 ładunków.
dusze Viveka z tego co wiem mozna zdobyc (z tego co czytałem) i tzreba miec do tego ten krysztal....ale jak zabijesz Viveka to pisze ze przerwales jakas tam nic przepowiedni ale jak juz ktos przeszedl gre to moze ten napis olac......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Ale ten napis chyba nie pojawia sie już w dodatku, bo z tego co pamiętam to próbowałem go zabić i nic mi nie wyskoczyło :oops:
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
jak sie przeszlo main questa to mozna to olac... a dusze almalexii tez da sie zlapac, ale tez TYLKO do gwiazdy Azury... w Niemczech wyszedl Morrowind + Tribunal + Bloodmoon za 9.99. I gdzie tu jest logika w Polskim marketingu gier?
aby go zabic trzeba sie nielada natrudzic.........sam nie sprawdzalem ale czytalem o tym....a co do tego marketingu to : no comments please!!
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
U nas też jest już taka wersja dla konesera kosztuje około 100 zł.; tylko nie bardzo rozumiem polityke firmy wydającej to. Tzn. z perspektywy firmy rozumiem, ale klienta to jest normalnie śmiech na sali. Najpierw wydają sama grę później dodatki pojedyńczo i z grą, a jeszcze później całość razem, to się nazywa chapanie kasy, tylko teraz kto kupi niesprzedane pojedyńcze dodatki skoro są droższe niż cała seria razem.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.

Cytat

aby go zabic trzeba sie nielada natrudzic.........sam nie sprawdzalem ale czytalem o tym....

jak sie nie da na siłe to trzeba sposobem - szklany złowrogi sztylet... zawsze warto nosic kilka przy sobie
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...