Windows

Wie ktoś możę jak zrobić, żeby na XP starsze gierki chodziły? Na pewno się da. Trzeba w jakiś pliczkach systemowych pogrzebać, tylko dokładnie nie wiem w jakich. Pomóżcie, jeśli możecie.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Pewnie trzeba coś w BIOS'ie pogrzebać, ale ja się na tym nie znam...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Rinc z tego co wiem , a mało dość, ale sie uczę trochę to : we właściwościach ( przyciskajac na ikonkę takiej gry prawym przyciskiem myszy) Masz opcję : tryb zgodności, wciskasz go i ustawiasz wersje win z jaką ta gra działała lub na jaką była programowana.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
W moim przypadku troszkę inaczej trzeba było postąpić . Mianowicie pliczek pt. autoexe.nt z folderu windows/repair trzeba było skopiować do folderu windows/system32. I po problemie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz

Cytat

Słyszeliście, że Service Pack 2 strasznie spowalnia Kaazę.


Słyszeliśmy Rincewindzie... Slyszeliśmy nawet dlaczego. SP2 ma pgraniczyć rozprzestrzenianie sie robaków takich jak Blaster i Sasser. Dlatego w SP2 wbudowano zabezpieczenie które blokuje ilość nawiązywanych połaczeń. A wiadomoco to oznacza dla programów P2P? Słyszeliśmy również o takim pewnym sprytnym programie który pozwala zwiększyć liczbe połaczeń i sprawia, ze wszystko chodzi tak jak powinno. SP2 można całkowicei bezpiecznie instalować i nie obawiać sie o żadne spadki transferów. Tak rzekłem.

Cytat

Acha przypomniało mi się, ostrzeżenia dla młodocianych ściągaczy servis paków jeśli macie pirackiego XP a raczej większość z was ma to nie ściągajcie service paka nr 1 on rozróżnia czy sie ma pirata czy orginała!!!


Za przeproszeniem ale bzdury pleciesz nie zmierzone. Po pierwsze to jest to kwestia tylko i wyłaćznie zmiany cdkeya w windzie i wszystko jest. Po 2 można mieć Wina z SP od razu spiraconego... A swoją drogą to wspołczuje ludziom którzy jeszcze nie mają SP...

Cytat

Wie ktoś możę jak zrobić, żeby na XP starsze gierki chodziły?


Napewno nie należy grzebać W BIOSie!!! Tobie medivh szczególnie to odradzam! Jak mądzrze Aldaron powiedział jest coś takiego jak tryby zgodności. Poza tym można zmienić przydziały pamięci w pliakch startujących (ale to głównie to baaaardzo starych gier). Poza tym można poszukać patchy, modów ewentualnie emulatorów. Tak rzekłem!
Odpowiedz
← Karczma

Windows - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...