[D&D] Stwory

Które z potworów do D&D wydaja się wam najciekawsze? Co mają takiego fajnego że chcecie je wykorzystac w swoich sesjiach?
Odpowiedz
Zdecydownie Chimera A powód jest taki, że owy stworek ma 3 główki... do wyboru biała, czerwona, niebieska, zielona i czarna a każda ma coś extra, czyli np. stożek lodu, którym atakuje przeciwnika Do tego ma jeszcze pazury (też zadają troche obrażeń :wink: ). Jednak nie radze jej uzywać dla druzyny ponizej 3 poziomu :wink:
Odpowiedz
bezwzględnie Cien... otóż ma CR tylko 3 ale uwaga... jest bezcielesny przez co trzeba miec bron na +1 lub większą, a i nawet wtedy istnieje 50% że nie otrzyma obrażen... no i najciekawsza zdolność - tworzenie pomiotu... wyobraźmy sobie maga który w odległych górach tworzy sześć cieni pod swoją kontrolą... nocami atakują wioski przeistaczając wieśniaków w cienie... po paru miesiącach [armię można "przechowywać" np. pod jeziorem] mag ma bardzo baardzo potężną armię [które ze średnich miast ma strażników wyposażonych w bronie magiczne?] ...
Odpowiedz
Pełzacz Ścierwojad. :mrgreen: Za co go tak lubie? Bo jest do mnie podobny charakteremi wyglądem. :mrgreen:
Odrzuć kajdany społecznych wymogów, Poczuj wolno¶ć, zabijaj wrogów
Twej duszy, co tak długo więziona, Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się, Zmysły otępiałe znów mog± wyostrzyć się
Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury, Zawyj do księżyca, zerwij wi±ż±ce Cię sznury.
Odpowiedz
Niewidzialny łowca, szczególnie rysunek w AD&D w bestiariuszu, widzieliście? To mi się bardzo spodobało
Odpowiedz
Cien cien i jeszcze raz cien
Odpowiedz
Tarrasque. Bo jest jedyny we wszechświecie i co z tego wynika barrrdzo silny
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Hah... odświeżę sobie temat.

Zdecydowanie smoki. Są prastare, mądre, potężne i obdarzone wieloma mocami. Świetnie nadają się jako "główni źli" sesji, albo jako potężni sprzymierzeńcy BG. Smoki rlz.
Odpowiedz

Cytat

Zdecydowanie smoki. Są prastare, mądre, potężne i obdarzone wieloma mocami. Świetnie nadają się jako "główni źli" sesji, albo jako potężni sprzymierzeńcy BG. Smoki rlz. biggrin.gif

Dokładnie! Nie ma nic lepszego od Smoków! Szczególnie gdy są takie ładne, czarne i milutkie
Odpowiedz
Nie... najmilusiejsze i najładniejsze są spiżowe.
Odpowiedz
Ja też lubię smoki, są naprawdę silne i wytrzymałe, walka z nimi to prawdziwe wyzwanie

Odpowiedz
Smoki są niezłe, potężne inteligentne itd. Ja jednak wolę Łupieżcę Umysłów, te jego macki na "Twarzy";)



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Dobre są też Pomroki... zajefajnie wyglądają.

Kult pomroków-zaklinaczy korzystających z Cienistego Splotu.... mniam
Odpowiedz
Ja również powiem, że smoki... Srebrne i Niebieskie... Mniami. A do sesji takich w moim "klimacie" to wszelacy nieumarli a w szczególności to wampiry i licze, choć z oboma moga być nie lada kłopoty Wszystko i tak od MG zależy


Mina mu zrzedła, bo nie jadł budyniu! Ciebie też to czeka!

Odpowiedz
Illithidy, czyli łupieżcy umysłów - są naprawdę oryginalni, ciekawie stworzono ich społeczność, mają swoje własne większe bóstwo (Ilsensine). Takie jakby zergi w fantasy.
Odpowiedz
Ja lubię Doppelgangery. Lubie je, gdyż mogą zmieniać swoją postać.
Odpowiedz
← Ogólnie

Stwory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...