[NWN2] Problem w pierwszym akcie

Witam
Nie tak dawno temu zacząłem swoją przygodę z NWN2 i już w pierwszym akcie wywiązał się problem. Mianowicie chodzi o zadanie z bandytami w forcie lock, a więc wchodzę do obozu ,pozbywam się bandytów. Następnie wchodzę do ich domu stamtąd również pozbywam się bandytów i już dochodzę do pokoju wodza\herszta (nie pamiętam dokładnie jak się nazywał) i w opisie przejścia jest napisane że powinna wywiązać się rozmowa w której doszło by do bez konfliktowego wypuszczenia zakładników, ale tak nie jest bo wódz\herszt i jego ekipa rzucają się od razu do walki, rzecz jasna pozbycie się ich nie jest problemem gorzej jest już z tą całą hałastrą wylatującą podczas uwalniania zakładników. Proszę o szybką odpowiedź.
Odpowiedz
odpowiedź na jakie pytanie? wystarczy pokonać reszte bandytów i wyprowadzić niewolników
Odpowiedz
jaki problem? skoro dałeś sobie rade z pierwszymi bandytami

może i jest ich dużo, ale na ten przyklad rzucam 2 inicjacje i bandyty nie ma
Odpowiedz
Rozmowa z hersztem wywiązuję się dopiero po walce, kiedy będzie "na skraju śmierci". W tedy możesz wybrać: albo go dobić, albo puścić wolno.
Odpowiedz
tak ?
ze mna nie gadal...

moze gada tylko do wybranych charakterow - do tych czarnych nawet nie ma sie co odzywac xD
Odpowiedz
przechodziłem tą misję 2 razy i tu i tu czarodziejem elfem ale chyba miałem inne staty bo za pierwszym razem z nim nie gadałem a za drugim już tak (albo to zależy od charakteru bo też go zmieniałem)
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem w pierwszym akcie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...