[GIII] Znikający Rhobar

zaczynam grę wszystko spoko gram za Innosa dochodzę do króla ,gadam potem ide do Xardasa wracam do Venegardu ,gadam z Rhobarem wyruszam po Boskie Artefakty wyruszam po berło a Rhobara nie ma Wie może ktoś co się z nim stało??
Prawdopodbie wystąpił ci BUG czyli błąd w grze... Często się tak dzieje w sadze Gothic'a spróbuj się teleportowac do Klanu Ogna potem do Mora Sul a potem znowu do Vengardu, jesli nie to poprostu Rhobara ni ma i trzeba grę od początku przejść bo nie będziesz miał Berła Varnatu
Spróbuj teleportować się do niego na kodach.


Tonari no Totoro!
Ja uważam że takie założenie typu "Spróbuj na kodach" To nic innego jak cheatowanie.... Nawet najmnieszy cheat to taki sam jak największy... Ja uważam ze ktoś kto gra na cheatach nie powinien mieć satyfakcji z tego że przeszedł grę.... zaczyna się niewinnie kończy się na sile kiedy to Czarnego trolla ma się na 1 cios

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik adamkamis dnia czw, 28 lut 2008 - 18:25 napisał

Ja uważam że takie założenie typu "Spróbuj na kodach" To nic innego jak cheatowanie.... Nawet najmnieszy cheat to taki sam jak największy... Ja uważam ze ktoś kto gra na cheatach nie powinien mieć satyfakcji z tego że przeszedł grę.... zaczyna się niewinnie kończy się na sile kiedy to Czarnego trolla ma się na 1 cios


A znasz inny sposób żeby go znaleźć ? Bez sensu jest zaczynać grę od nowa, a to nie jest jakiś kod na życie czy coś tylko tzw. kod ostatniego ratunku

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik adamkamis dnia czw, 28 lut 2008 - 18:25 napisał

Ja uważam że takie założenie typu "Spróbuj na kodach" To nic innego jak cheatowanie....

W takim razie podaj mi sposób dzięki, któremu dostanę się do Rhobara, gdy ten jest poza mapą świata.
Tylko mi nie mów "Zacznij grę od nowa".
A dlaczego zakładasz że on jest poza światem ?
Zawsze gdy brakowało jakiegoś NPC'a na swoim miejscu, znajdował się poza mapą świata.
Nigdy nie spotkałem innego przypadku zniknięcia postaci.
Też miałem ten problem. Rhobar, w którymś tam etapie gry, stoi na barierze i powoli traci życie.

Wystarczy wpisać "goto Rhobar" i elegancko zakończyć zadanie. Kod kodem, ale jakoś grę ukończyć trzeba.
Eee... Adamkamis - grałeś ty kiedyś w Gothica 3? ;/

Rozwiązanie problemu podane. Zamykam.


Tonari no Totoro!
← Gothic
Wczytywanie...