[GI] Obozy.

Piszcie tu o zaletach, wadach obozów. Który lepszy, gdzie był lepszy klimat, do którego się przyłączyliście.
Odpowiedz
Tutaj krotko. Jesli chcesz byc magiem przylacz sie do gildii magow ognia lub wody. Stary oboz jest bardziej dla wojownikow, Nowy oboz bardziej dla lowcow, a spiacy to nie wiem bo nim nie gralem. Ale stary oboz jest chyba najlepszy, ja osobiscie tak uwazam.
Odpowiedz
nieno klimat to mial oboz sekciarzy poprostu nie do pobicia hmmm stary oboz taki sobie chociarz jest pare mocnych akcji ;] najmniej lubie nowy oboz sami frajerzy i bezmozgowcy ;] no moze poza magami wody ;] sekciarze ROX
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
ja gralem w nowym, i jak dla wojownika (gralem najemnikiem ze specjalizacja w lukach i broniach 2-recznych ) jest po prostu swietny (przynajmniej wedlug mnie)
Odpowiedz
Dla mnie najlepszym obozem jest NO. Dlaczego? Z dwóch powodów:
- Lee
- duuuże i głębokie jeziorko .

Sekciarzami nie grałam, ale chyba sie skuszę :wink:.
Odpowiedz
Sekciarze to chyba nonstop upaleni chodzili... :mrgreen: A co do broni dwurecznej to uwazam ze chyba SO byl lepszy chociaz jak gralem troche w sekciarzach to tam tez nie bylo z tym zle. Tylko z lukami sie zgodze, ze NO to idealny oboz dla lucznikow...
Odpowiedz
Hmmmmm....ja to powiem inaczej:
NO - Toporki :mrgreen:
SO - Łucznicy i Kusznicy
OS - Miecze dwóręczne i magia
Odpowiedz
a dlaczego, zainstalowalem sobie wczoraj g1, i bardzo fajnie sie gra magiem wody
Odpowiedz
Ja magiem nigdy nie jestem, no chyba, że mnie zmuszają .
Odpowiedz
Ja tam wolę starcie, a nie krycie się za czarami......choć przyznam, że Burza Ognia to zaczepisty czar :wink:.
Odpowiedz
No więc tak. W Sekcie niestety nie grałem, ale słyszałem, że teksty są nie do przebicia. Stary Obóz jest według mnie najlepszy, ale potem nas wyrzucają. A w Nowym Obozie jest nawet fajnie, nie licząc Ryżowwego Księcia (któremu za każdym razem spuszzcam lanie) i Zbieraczy. Aha i jeszcze najlepsi gostkowie są w Starym Obozie (nie licząc niektórych).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
jak jak gralem dolaczylem do starego obozu [chyba dla tego ze najaltwiej sie tam dostac] w 4 rozdziale gomez sie wku**** i nas wywala wiec najlepiej pojsc do nowego obozu i dolaczyc tam odrazu jako najemnik [ruls] lub jako mag wody :roll:
Odpowiedz
stary obuz jest najlepszy :PP:P:P:P:P:P:P:[glow=red:2f786e3d42][/glow:2f786e3d42][shadow=red:2f786e3d42][/shadow:2f786e3d42][color=red][/color]
Odpowiedz
Mnie poprostu przekonał Diego, fajny gościu no i w SO chciałem dostać się do blizny by oddać i udało mi się
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy jest nowy obóz, bo mozna tam robic co sie chce, wchodzic gdzie sie chce itp. Stary Obóz?? Ble!
Odpowiedz
gdy gralem 1 raz oczywiscie trafilem do SO w koncu diego jest spox
Odpowiedz
Według mnie na początku stary obóz a potem okolo 4 rozdziału nowy obóz i Magowie Wody
Odpowiedz
Gdybym zarazł raz jeszcze odrazu wybrałbym Nowy Obóz i tych "bezmózgowców", którzy według mnie są the best. Klimar nie zły no i w dodatku mają ciekawy sposób na zniszczenie bariery...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Gothic

Obozy. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...