Sesja Ekha once again...

Jak to już pisałem kilka dni temu chodzi mi po głowie, by w końcu poprowadzić sesje od początku do końca. Jak do tej pory niestety okoliczności zawsze mnie rozkładały na łopatki - zazwyczaj albo natłok zajęć albo ogrom pracy jakiego wymaga poprowadzenie czegoś dla duzej liczby graczy. Dlatego kombinuje, by poprowadzić coś teraz tylko i wyłącznie dla dwóch osób.

Jakby to miało wyglądać?

1. Realia świata byłyby zapożyczone stąd -> http://forum.gexe.pl/Wprowadzenie-do-S-e-s-j-i-t6826.html i poddane drobnej modyfikacji
2. Sesja toczyłaby się osobnych subforach dla każdego gracza ale tym razem nie zostałyby zamknięte one hasłami. Robię to głównie dlatego by inni forumowicze mogli się przyglądać sesji. W stosunku do samych graczy obowiązywał by calkowity zakaz zaglądania do nieswojego forum. Jest to wymóg mający dać mi przedewszystkim okazje skonstruowania ciekawej fabuły gdzie gracze się nie znają, a nawet nie wiedzą kto kim jest. Tu chodzi przedewszystkim o dobrą zabawę więc ze zrozumieniem nie powinno być problemów.
3. Ze względu na natłok zajęć starałbym się odpisywać tylko raz dziennie. Prawdopodbnie w czwartek nie odpisywałbym w ogóle (Wracam do domu o 21). W weekend mógłbym się pokusić o więcej odpisów.
4. Od graczy oczekiwałbym również codziennego odpisywania chyba, że zaszłyby jakieś zdarzenia losowe.
5. Jako graczy preferuje osoby a) komunikatywne, b) posiadające wyobraźnie, c) umiejące napisać więcej niż 3 linijki na krzyż
Odpowiedz
No i tu mogę się wpisać
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Piszę się na to.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Cieszy mnie, że fora nie będą zabezpieczone Chętnie pooglądam jak Ekh miażdży szczęśliwą parę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Matt zdecyduj się w której sesji chcesz brać udział. Nie ma sensu by jedna osoba blokowała miejsca w dwóch.
Odpowiedz
No z mojej strony chyba nie było by to blokowanie, przynajmniej tak sądzę. Ale rozumiem, nie będę zabierał miejsca. Kto się pierwszy zgłosi teraz ten lepszy! Zostaję u Ven`a, ale cholera, szkoda, bo ta sesyjka zapowiadała się aaarcy ciekawie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zatem jak na razie u mnie jest Dany. To się nawet dobrze składa bo jak zacznie coś kombinować to go znajdę i zamorduje.

Ktoś jeszcze?
Odpowiedz

Cytat

To się nawet dobrze składa bo jak zacznie coś kombinować to go znajdę i zamorduje.

A to co miało znaczyć
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystko zależy od tego czy uda mi się opracować spójną koncepcję przygody. Jak na razie opis świata mi zajął 5 stron A4, a nie doszedłem nawet do połowy...

Chyba zacznę pisać książkę.
Odpowiedz
A mogę zagrać drzewo, albo kamień?

A tak bez offtopa, to miło, że wracasz do tamtego świata. Chętnie popatrzę jak inni sobie poradzą. U mnie niestety zabrakło zapału, mimo tak świetnego MG (ja się absolutnie nie podlizuję, stwierdzam fakt) i sugestywnego świata z superpotęgą Polską. :3
Odpowiedz
Na razie nie wiem czy w ogóle 'gramy' bo brak mi motywacji, czasu i chęci do opisania koncepcji świata.
Odpowiedz
A znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie???
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Sesja Ekha once again... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...