[GIII] Bugi jakie znaleźliście w GIII

Przy Khorinis, blisko Latarni, siedzi sobie łucznik, kilka razy próbowałem go zabić, aż tu raz podchodzę, atakuję go a on... nic nadal siedzi na swej ławeczce, no i na luzach go zabiłem

Odpowiedz
Gdy niedawno oswobadzałem Okare, szukalem jak zwykle jakis niedobitkow. Szukam i szukam i nie moge znalesc ;s Kiedy zrozumialem, ze to nie ma sensu poszedlem sie przejsc po myrtanie, wychodze, patrze a na tej siatce nad Okara stoja rojalisci...

@up, cos ci sie pomylilo, bo w GIII nie ma Khorinis...
Odpowiedz
Ja tam nie znalazłem żadnych bugów związanych z misjami, denerwują mnie tylko zbugowane umiejętność ale co z tego jak dodano ich tak wiele w porównaniu do poprzednich części byłbym skłonny powiedzieć że gothic 3 to świetna gry gdyby nie 1 głupia rzecz: umiejętności ??? co to jest ludzie...
Odpowiedz
Ja miałem kilka bugów w G3:
1. W mieście [ nie pamiętam jakim] weszła mi noga w wiadro i nie mogłem się ruszyć.
2. Gdy na początku gry gorn ma zaprowadzić cię do wioski buntowników to przy wejściu mi znika i pisze "Misja nieudana" a gdy Idę sobie przez las to widze daleko chen chen Gorna, zadowolony maszeruje przed siebie.

Dziwne prawda.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ja mam taki jakby Bug jak mam zadanie w Nordmarze: "Zgoda wytapiaczy rudy" to uzyskalem pozwolenie od Ingvara (odbilem kopalnie), Pedara (oddalem róg Cieniostwora) wykonalem zadanie tego jeszcze z klanu ognia wytapiacza ide do klanu ognia a tam nie ma Larsona (to nie bug bo on z klanu odchodzi) a jak chce miec jego zgode to mam mu pomoc znalezc dolinke z ruda no i ide i ide a tu nagle Larson odchodzi z mojej grupy nic nie pisze o zadaniu, nie da sie z nim pogadac siada przy ognisku i czeka ale jak odejde lub go zajie pisze: "Zadanie niewykonane"
Co mam zrobic????? Prosze o pomoc
PS. Nie moge wczytac wczesniejszego stanu gry bo seavuje zawsze na jednym miejscu cala gre
Odpowiedz
a ja mam pozytywny bug jak wale szkielety okutym kosturem to włącza się taki patent że padają po 1 chociażby dotknięciu wyłącza sie to albo samo albo chowając broń i tak samo można to włączyć ponownie jak sie samo wyłączy a i wydawało mi się kilka razy że po 1 firebolu padał np wojownik który normalnie potrzebuje z 3 strzały ale tego nie sprawdziłem
Odpowiedz
a ja mysle ze to nie bug tylko cos w rodzaju szalu zabijania... czy czegos takiego... jak dlugo walczysz i nie odnosisz ran to zaczynasz wysztko zabijac jednym udezeniem... albo dwoma w zaleznosci na jakim pozrimie trudnosci grasz i z kim walczysz
Odpowiedz
U mnie masa potworów i NPC-ów zapada się podziemie i jeszcze miałem że Kirk z Mora Sul nie chciał mnie zaprowadzić do koczowników który mieli klucz do światyni
Odpowiedz
wracając do orków w miastach i "złych wieści" to rzeczywiście chodzi o ilość odbitych miast, bo zanim odbiłem Trelis robiłem zadania dla Geldern to mogłem pogadać z Grokiem, ale już po odbiciu la duppa... to samo mi mówi herszt z Silden. Jak na razie nie zbliżam sie do hersztów, bo mogę sobie swobodnie chodzić po miastach
Odpowiedz
jeszcze dodając coś o bugach to zainstalowałem patch 1.6 i zniknął bug przy zapisie, bo wcześniej to aż strach było zapisywać, ale pojawił sie nowy, jakżeby inaczej mogło być. Mianowicie patch miał poprawiać wydajność gry itd., a u mnie gra zaczęła ścinać, a czasami tak zetnie ze wystąpi błąd i koniec grania a wcześniej nic takiego sie nie działo, kompa strasznego nie mam Athlon X2 4800+, 2GB DDR2 i Gf8600GT wiec takie rzeczy nie powinny sie dziać
Odpowiedz
Odnosząc się do postu lorddino..to tak samo dzieję się w kopalni młota, którą oswabadzam. Po zabiciu kilkunastu orków następuje takie dziwne zjawisko, że zabijam każdego orka 1 uderzeniem xD Nie jestem pewien czy to bug, bo to trochę bez sensu... i dzieje się za każdym nowym rozpoczęciem gry. Co o tym myślicie?
Odpowiedz
Mi się wydaje, że tych orków respawnujących się tam(często i gęsto swoją drogą, któryś patch to poprawia) zabija się jednym ciosem(zwiadowców, szamanów i tych z napisem 'ork' reszta ma dwa lub trzy strzały padała)Muszą mieć po prostu mniej PW bo to by byłą rzeźnia jakby te stada były jeszcze w pełni silne(mnie i tak krew zalewała jak mnie n-ty raz zabijał jakiś zabłąkany fireball). Tak było przynajmniej u mnie.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Myślę podobnie, ale w takim razie dlaczego tylko jest tak tylko w kopalni? Przecież w tych obozach orków w Nordmarze jest podobna ilość, a tak się nie dzieje... Jak oswabadzamy miasta to również nie. Wiec to chyba jakiś bug
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik puzi guest dnia pon, 23 cze 2008 - 15:35 napisał

jeszcze dodając coś o bugach to zainstalowałem patch 1.6 i zniknął bug przy zapisie, bo wcześniej to aż strach było zapisywać, ale pojawił sie nowy, jakżeby inaczej mogło być. Mianowicie patch miał poprawiać wydajność gry itd., a u mnie gra zaczęła ścinać, a czasami tak zetnie ze wystąpi błąd i koniec grania a wcześniej nic takiego sie nie działo, kompa strasznego nie mam Athlon X2 4800+, 2GB DDR2 i Gf8600GT wiec takie rzeczy nie powinny sie dziać

U ciebie to powinno chodzić na maxa grafie i średniej rozdzielczości bez większych ścinek...
Wracając do bugów : na moim starym kompie 512 ram, itd, odpaliłem gothica, i myślałem, że się zabiję. Popykałem 5 godzin i sie wkurzyłem. Więc chciałem ulepszyć kompa ale chciałem też mieć X360. Więc patrze na zalecane wymagania Gothica, i mówie : " Kasy mi starczy " no to kupiłem sobie Athlona 2.4 ( dwurdzeniowy ) 1GB ramu DDR, i karte graficzną Nvidia GeForce 7600GT. I co? lipa. Tylko się gra lekko mniej ścina. Powinni dać szczerze wymagania... Z takim sprzętem Oblivion chodzi ze wszystkim na maxa i roździelczości 1024x700 . Na słabszych sprzętach po pewnym czasie grania zawsze się pokazuje dwustronne niebo, ale w gazetach itp. ci kozacy grają ze wszystkim na maxa. Chciałbym zobaczyc ich parametry


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik ramstein dnia śro, 21 lut 2007 - 13:03 napisał

mój bug polegał na tym że w jaskini ortegi bandyci weszli do ściany nie wyszli z tej ściany i z łuku strzelali 1 strzelał 2 wcieło i jeszcze w świątyni w al schedim szkielety tak samo weszły do ściany


A mi się nawet nie pojawili. Potem zacząłem od nowa i było dobrze.
Odpowiedz
ja miałem takiego buga ze gdy odprowadzalem tego kowala do reddock to w miejscu gdie jest gelfordwrzanal, zniknal i misja nieudana

innym razem bezimienny zaczal biegac po wodzie

pisaliscie tez o tym szale zabijacia co to roz@#%$ala jednym ciosem. owszem dziala, ale watch this... tylko na ozywiencow
Odpowiedz
yyy...Lew mi wypadł ze ściany w jakieś jaskini na Varancie... xD
Odpowiedz
Witam, mam problem.
Po resecie kompa w lewym górnym rogu ekranu znienacka pojawiła mi się duża przeźroczysta konsola, na bieżąco podająca porę dnia, lokację, temperaturę, współrzędne ruchu itp.
Zajmuje toto pół ekranu, cały czas wyświetla jakieś durne komunikaty.
jak się to wyłącza i skąd się wzięło?

pozdro
Odpowiedz
ja miałem jeszcze lepszego buga zginał mi Potros zanim uwolniłem Gorna a wcześnie Rufus którego trzeba było zaprowadzić na farmę a po wczytaniu wcześniejszego sejva i po szczęśliwym uwolnieniu Gorna i biegu do Gothty na początku miasta przed domami wyskoczyli mi goście którzy normalni znajdują się na przełęczy do Nordmaru z imionami na Czerwono i zaczynają mnie tłuc a najlepsze jest to, że nie chodzi tu o wyzwalanie miast bo w monterze na przykład orkowie mnie nie atakują i jak tu nie kochać GIII znowu (chyba 10 raz) będę zaczynał grę od nowa PS. Ja mam włącznie wszystkie błędy wyżej wymienione chyba mi się trafił najgorszy egzemplarz
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Piothr'ek dnia pią, 04 lip 2008 - 10:23 napisał

Myślę podobnie, ale w takim razie dlaczego tylko jest tak tylko w kopalni? Przecież w tych obozach orków w Nordmarze jest podobna ilość, a tak się nie dzieje... Jak oswabadzamy miasta to również nie. Wiec to chyba jakiś bug


Tak zawsze się dzieje gdy pokonamy wielu wrogów. Bezimienny wpada w szał i zabija każdego na jeden raz. Nie będzie tak robił, gdy np. wypijemy miksturę z paska skrótów, włączymy ekwipunek, mapę itp., kilka razy pod rząd uderzą nas wrogowie - wtedy od nowa będzie wpadał w taki szał
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Gothic

Bugi jakie znaleźliście w GIII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...