[TESIII] Wojownik

Witam jak w temacie. Co i jak z wojownikiem. W jakie zdolnosci inwestowac podczas zdobycia poziomu jakie pancerze bronie itp. z gory dziekuje
Odpowiedz
Hmmmm. Jesli chodzi o współczynniki to przy awansie dawaj w ofc siłę [wpływ na długie ostrze, topór, obuch oraz płatnerstwo i akrobatykę], zwinność [tu ważne bo wpływa na tarczę] i wytrzymałość [średni i ciężki pancerz].

No wiadomo że wojownik musi się czyms bić, co nie ? Jaką dasz mu broń to już raczej zależy od Ciebie. A wybór niemały: długie i krótkie ostrze, topór, obuch, włócznia. Osobiscie polecam długie ostrze, a dokładniej Daedryczna Dai-Katane [obrazenia po 60, wartosc 120k!]. Jeden z najlepszych mieczy, a do tego łatwo go zdobyc [zabijasz gościa w jednym z domkow na plantacji bodajze dren kolo Pelagiadu]. Ja mam narazie 22lvl, ale majac juz chyba 18-19 posiadalem siłę na 100 i długie ostrze na 105 [rozwinalem na maxa i znalazlem pas cięcia]! Długiego ostrza nie szkoliłem u trenerów, tłukłem innych i zwierzątka

W kwestii pancerza masz juz mniejszy wybór, z czego lekki pancerz noszą zazwyczaj złodzieje. Ja mam ebonowa zbroje, bardzo dobra ale ciezka Na dobry początek polecam nosic zbroje cesarskiej straży, bo łatwo zdobyć juz w Calderze.
Zbroja szklana, mimo ze lekka, ma chyba dosc duzo KP, ale dokladnie nie wiem, ale z pewnoscia ktos na forum bedzie wiedzial Uwazam ze latwo ja zdobyc [Molag Mar, Twierdza Gwardii]. Jak na wojownika tez chyba byla by niezla
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Jeśli chodzi o pancerze i bronie, to tak:

Teoretycznie powinieneś nosić "coś długiego" w łapce, ubrany w zestaw jakiegoś tam ciężkiego pancerza.

Ale trzymamy się teorii czy robimy mega woja?!

No właśnie, raczej to drugie.

Dlatego, w myśl mej zasady, przyda się nam Lekki, Średni i Ciężki pancerz. Nie mowie, ze kazda z tych umiejętności musisz dać do tych, za których podniesienie się dostajemy punkty do awansu, wcale nie. Ale powinieneś kazdą z nich, u najlepszego nauczyciela z każdej z tych dziedzin, podciągnac najlepiej do 100. Kazdy z nich !

Dlaczego?

Bo w każdej z tych dziedzin [ Lekki, Średni, Ciezki ] znajduje się coś godnego uwagi.

Wyjaśniam.

Parę dni temu, wlaczylem sobie Morrowinda, i zobaczyłem starego save, calkiem niezła postać.

Robiony wg tej mysli, ubrany byl tak:
- Na głowce, Hełm Oreyna Niedźwiedziej Łapy.
- Na klacie, Ebonowa Zbroja.
- Naramienniki, bodajże ebonowe, czegoś lepszego jeszcze nie wykminilem
- Łapki, Prawa i Lewa Pięść Randagulfa.
- Deadryczne nagolenniki.
- Na nóżkach, Buty Apostoła.

+ jakiś tam pas, koszula otwierająca zamki na 100 poziomie = duperele nie godne uwagi

W łapkach:
- Złote Ostrze i Opoka Eleidona czyli zamiast z bronia dwuręczna gram jedno + tarcza [ ofc, wyćwiczona, wiec gramy z bloko ]

Ponadto, parę przydatnych błyskotek: Wampirzy Sygnet, Pierścień Marary, Pierścień Phynastra, Amulet Cieni, Pierścień Denstagmra... noszone ofc, na zmianę.

Woj, calkiem, calkiem, na 20 lvl mam tam 28x hp, 276 kp [ a nie wszystko wymaxowane, wiec podciągnie się jeszcze ] i...

Gra się latwo i przyjemnie.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Heh lekko zmodernizuje najlepszy eq ;p

Głowa: Oblicze Boga [deadryczny]
Korpus: Kirys Bogów
Reszta jak wyżej xD


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia wto, 29 kwi 2008 - 13:53 napisał

Korpus: Kirys Bogów


Leży na jednej z półek u mnie w domku.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia wto, 29 kwi 2008 - 13:53 napisał

Głowa: Oblicze Boga [deadryczny]


To też. Naprawdę ładnie wygląda.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
prawdziwie wytrenowany wojownik u mnie, jego uzbrojenie, ubranko, buty zwykle, może jakiś czar nałożony żeby się błyszczało, i daedryczny sztylet, choć dam radę każdym. tylko w razie cięższych sytuacji, jak koniec MQ trzeba się postarać o jakąś zbroję ;]
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wojownik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...