Nanver

Czy grał ktoś kiedyś w tą grę.Niestety żadnych linków z grą nie dam bo gra nie działa z powodu włamu na serwer( już z chyba rok nie działa, ale chciałem wspomnieć tą grę[była to moja pierwsza gra przez przeglądarkę ponad 2 lata temu,gdy się rejestrowałem była liczna grupka graczy około 700 a przed włamem dobiła do 10tyś] ).Chciałem się spytać czy ktoś kiedyś grał w Nanver. Kiedyś nazywała się ona Nan-Mithmir, ale nazwa została zmieniona dużo dużo później.Była to klasyczna gra przez przeglądarkę taka jak np Amorion czy Orodlin.Ci którzy grają w takie gry przez przeglądarkę będą wiedzieć.Chciałem się zapytać czy ktoś słyszał o tej grze bądź grał z tego forum bo oficjalne forum gry Nanver znam

PS: Mój nick w byłej grze to Cromwell Havarian( uwielbiam baldura )
Odpowiedz
Po pierwsze Amorion nigdy nie był klasykiem, a tym bardziej Nanver.

Grałem w obydwie i wiem, że są to po prostu kolejne klony, które 'dorosły' i wymyśliły w końcu swoją własną drogę
A fakt, że ktoś się włamał do Nanver świadczy tylko o niskim poziomie zabezpieczeń co jest domyślne w GF i Vall

Nic szczególnego.
Odpowiedz
Słyszałem i pamiętam... Chociaż tak jak MajareQ powiedział, to raczej nazbyt oryginalny Vallheru nie był. Chociaż jak każda gra, na pewno odznaczał się swoim własnym urokiem.

MajareQ: Wybacz, ale Amorionu nie można nazwać klonem. Mimo wszystko o czymś świadczy te 80 online .
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Nanver - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...