Szukam

Pytanie techniczne: ogólny opis postaci, czy coś bardziej szczegółowego? Bo nie wiem jak się za to zabrać, by ci się podobało i nie gryzło z niczym. No i mamy jakieś ograniczenia?
Odpowiedz
Ogólnik, zresztą co uznasz za stosowne.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A mogę się jeszcze dołączyć jak ktoś zawali?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mogę ci powiedzieć, że masz duże szanse
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ok Mathias. Za rozbudowaną kartę postaci wpiszę cię na listę graczy.

Jak dobrze pójdzie to dziś się zacznie, ale nie liczył bym na to
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Cieszę się, że może być. No to czekamy na rozwój sytuacji.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
To ilu masz graczy i kogo? Dobrze by było by nie dublować się.
Odpowiedz
Matthias, Eni, Tar, Theoden, Dabu
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
A ja takie pytanko zarzucę - czy sesja będzie dostępna do obserwowania dla postronnych?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tylko dla graczy.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia nie, 02 mar 2008 - 12:46 napisał

To ilu masz graczy i kogo? Dobrze by było by nie dublować się.


Right. Powinien zostać napisany jakiś kodeks sesjowy, w którym uwzględniona będzie zasada nie dublowania się graczy, czyli by jeden gracz nie grał w dwóch sesjach jednocześnie. W tym przypadku Matt.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz

Cytat

Powinien zostać napisany jakiś kodeks sesjowy, w którym uwzględniona będzie zasada nie dublowania się graczy, czyli by jeden gracz nie grał w dwóch sesjach jednocześnie.


Po co pisać jakiś kodeks ? Wystarczy się między nami umówić, że każdy gracz gra tylko w jednej, obecnie aktywnej sesji i będzie ok.
Odpowiedz
Pewnie, samo pamiętanie też wystarczy
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Sprawa rozwiązana, zostaję tutaj.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nosz zaraz mnie coś weźmie. tar jesteś co dziennie na forum, a nie możesz sklecić jednego posta w sesji? Już ścierpię to że Theoden darował sobie odpisywanie po kilku postach.

Albo deklarujesz codzienne odpisywanie, albo nie trzymaj miejsca innym. Sesje jest w początkowych stadiach, więc mogę przyjąć kogoś za ciebie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czyżby już się gracze sypali?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ja odpisuję za każdym razem gdy jestem na forum (co jest codziennie), gdy tylko Mistrz Gry odpisze. Ale coś to trochę wolno idzie...
Odpowiedz
Jak komuś się nie chce grać, to niech przynajmniej napisze tu o tym i się weźmie kogoś innego.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jaj nie róbcie, pisałem że mało mnie uświadczycie? Pisałem. Wróciłem to będę odpisywał nie histeryzujcie.

A poza tym cos pod górkę mi sypiesz Ven...
Odpowiedz
← [ven] Sesja 1

Szukam - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...