[BGII] Ekipa z Black Isle

Otóż gram sobie w Baldura i jestem na 5 poziomie Twierdzy Strażnika. Przechodzę sobie ten labirynt co sie steruje Widmowym Wojownikiem. Jakoś przypadkowo nacisnąłem Pauzę gdy jest na to możliwość.I chciałem zobaczyć mapę tego labiryntu ale ku mojemu zdziwieniu zamiast mapki labiryntu ukazała mi się (chyba) cała Ekipa z Black Isle.




Dość miła niespodzianka a zarazem kolejna ciekawostka autorów gry.Mam nadzieję, że jestem pierwszy tego odkrycia i nikt inny o tym nie wiedział
Rozczaruje Cię. Widziałam kilka miesięcy temu. Też chciałam zobaczyć mapkę i...
Kyorljal bauth, kyone, lueth lit quarvalshams xal belbau dos lit belbol del elendar dro.

I'm glad to see you all die.
I'm happy when I see you cry.
Word "human" means nothing to me.
My own good is only thing I care.
Heh więc nie jestem pierwszy, ale mam satysfakcję że odkryłem to sam i nie świadomie
Ciekawy dodatek
(A pierwszy z pewnością nie byłeś bo w tą grę gra mnóstwo ludzi i napewno ktoś na to natrafił )

Ale jako jedyny napisałem o tym
Ja nie wiedziałem, chociaż nie raz włączałem mapkę. Bardzo fajne.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Małą poprawka - to jest BioWare nie Black Isle. Panowie z Czarnej Wyspy zrobili Icewinda.

O Elbereth! Gilthoniel!
We still remember, we who dwell
In this far land beneath the trees,
Thy starlight on the Western Seas.
Sprawdziłem w internecie i fakt - BioWare, ale czemu w taki razie przy włączaniu obu gier (przynajmniej u mnie) jest "filmik reklamowy" Black Isle?

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Frodon dnia sob, 29 mar 2008 - 20:53 napisał

Małą poprawka - to jest BioWare nie Black Isle. Panowie z Czarnej Wyspy zrobili Icewinda.


Nie grałeś w BG I? Go akurat zrobili goście z Black Isle.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Każdy się może pomylić...
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Wieże że to zrobił Black Isle, ale ma ktoś jakąś stronę na dowód?

Chociaż nie spodziewałem się że wiki może się pomylić .
To że napisali tak na oficjalnej stronie BG jeszcze o niczym nie świadczy .

No to się już wyjaśniło.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...