[GI] Wrzód

według mnie wrzód to taka kukła która sie rusza i można na niej ćwiczyć masowanie ludzi mieczem
Odpowiedz
To raczej nie najlepszy cel, bo ma speeda jak na miksturce szybkości jak go raz walniesz (chyba, że go zabijesz )

Odpowiedz
Nom szybki był , jak go chciałem zabić wziąłem go poza obóz wale raz mieczem , ponad połowa życia , drugi raz próbuje jest w połowie drogi do obozu , gonie go , a teraz najdziwniejsze uciekł mi do wewnętrznego kręgu Starego Obozu . Ale po kilku razach udało się .
Odpowiedz
Wrzoda najlepiej upchnąć w jakiś zaułek, np jaskinia Kretoszczurów (ta tuż przy starym obozie)

Odpowiedz
Mi na drugim poziomie wystarczyły dwa uderzenia mieczem, więc na trochę wyższym wystarczy tylko jedne . I masz go z głowy , a on nie ma głowy .
Odpowiedz

Użytkownik Sosna dnia wto, 05 lut 2008 - 21:44 napisał

Wrzoda najlepiej upchnąć w jakiś zaułek, np jaskinia Kretoszczurów (ta tuż przy starym obozie)

[post="106166"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zrobiłem to samo: gdy Wrzód zobaczył Kretoszczury zwiał (kolo ma speed'a). Szybkimi ciosami zabiłem dwie bestie to tchórz się zatrzymał. Miałem go dość więc zagoniłem go do tej jaskini i jednym mocnym ciosem zabiłem drania .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Theo chyba go powaliłeś (żeby zabić trzeba dobić)
Odpowiedz
Słyszałem też, że inną metodą, trochę mniej opłacalną, jest skoczenie ze sporej wysokości, my przeżyjemy, wrzód już nie...
(ale musimy posiadać zdolność akrobacja )

Odpowiedz

Użytkownik Kiyuku dnia śro, 06 lut 2008 - 11:06 napisał

Theo chyba go powaliłeś (żeby zabić trzeba dobić)

[post="106247"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Co za różnica czy napisałem, że go dobiłem czy nie???


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Cytat

Theo chyba go powaliłeś (żeby zabić trzeba dobić)

Popieram Theo ważne że już nie ucieka . I można dobić lub przeszukać .
Odpowiedz
Mnie bardziej cieszy to pierwsze , bo wielkiego bogactwa w nim nie znajdziemy

Odpowiedz
Wrzucili go za obrzydliwą zbrodnię (znaczy ja tak podejrzewam )... Za gwałt na zwierzętach. No bo co taki debil, który "lubi zwierzęta", i którego inni "inaczej postrzegają" może tam robić ?
Jak dla mnie, to jedyne wyjaśnienie.
A co do jego śmierci, to zwykle go unikam. Jak się napatoczy, to go prowadzę do jaskini takiej z meblami w Starym Obozie i szlachtuję . Podobnie jak większość, tak mi się wydaje...


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
Dobrze ci się wydaje , też podejrzewałem że za zgwałcenie zwierzątek, nie wygląda jak mózg wielkiej organizacji przestępczej .
Odpowiedz
Może w koloni się znalazł tak, że przez swą nieuwagę (bo taki głupi) wleciał do środka bariery i do stawu?

A może Bullit zbyt mocno mu przyłożył na Chrzcie Wody i mu się wszystko pomyliło w tej główce?
Co wy na takie wersje?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Dość prawdopodobna, chociaż on jest za głupi żeby to tylko dla tego . Twoja pierwsza wersja mi bardziej pasuje, może gonił jakieś zwierzątko i wpadł do bariery bo jej nie zauważył
Odpowiedz
Szybciej Bullit mu przyłożył, bo wygląda jakby mu ktoś w głowie poprzewracał, a gdyby wbiegł w barierę to by go już nie było

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia śro, 20 lut 2008 - 09:25 napisał

Szybciej Bullit mu przyłożył, bo wygląda jakby mu ktoś w głowie poprzewracał, a gdyby wbiegł w barierę to by go już nie było

Jak by go nie było? Byłby. Można wejść do środka bariery i nie zostać porażonym. Ale gdy sie chce wyjśc to już nie idzie .
Może Wrzód udaje takiego? Naprawde jest normalny???


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jak pierwszy raz zagrałem w Gothic'a, to chodziłem sobie po Starym Obozie, aby go pozwiedzać. Aż tu taki Wrzód do mnie zagadał - Chciał ze mną podróżować. Jakoś mi się to nie uśmiechało, już raz zginąłem, bo zaufałem jednej osobie, a ta nazwa to mnie rozśmieszyła. Pomyślałem, że nie byłby wstanie kogokolwiek pokonać, więc powiedziałem, żeby spadał, nie posłuchał, Zdenerwowany, wyjąłem jakiś stary miecz i go uderzyłem, niestety. Dlaczego niestety? Nie zabiłem go, a potem zwiewał przede mną, jak mnie ujrzał i nie mogłem go dogonić, niby dobrze... Jednak nie lubię, jak ktoś, kogo nie lubię biega po obozie, jak wariat (a Wrzód nim był, xD). A na dodatek, gdy poszedłem spać, to budziłem się, a ten down stał nade mną i się we mnie lampił, a jak wstawałem, ten brał nogi za pas...


Pozdrawiam, Cruoris

------------------------------
10 Przykazań O. Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
Odpowiedz
Ja to czasami zaganiam do lasu i go załatwiam (gdyby miał trochę doświadczenia...), a czasami łażę po dachach, by go uniknąć. Zależy jaką broń mam.
Odpowiedz
← Gothic

Wrzód - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...