[ToEE] Problem z wskrzeszeniem

Witam. Mam pewien problem, który spędza mi sen z powiek odnośnie ToEE. Mianowicie, przyłączyłem do drużyny olbrzyma Scorrpa. Wszystko pięknie, ładnie, bo olbrzym miażdży (dosłownie ;]) Niestety, nawet najlepszym zdarzają się wpadki w pracy i jedna moich postaci padła w boju. Niby nic nadzwyczajnego. Udaję się do druida w Hommlet i wielkie rozczarowanie ...Druid nie chce rozmawiać. Mówi jakieś bzdury, aby przyjaciel nie wymknął się spod kontroli. No i pytanie, czy da się wskrzesić towarzysza, u druida? A jeśli w tym wypadku nie, to czy jest inna alternatywa?
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Dopóki olbrzym będzie u Ciebie w drużynie NICZEGO nie załatwisz w Homlet. Także jeśli chcesz kogoś wskrzesić (lub cokolwiek załatwić w "mieście") to najpierw pozbądź się olbrzyma.




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Najlepiej by było umieć rzucać czary wskrzeszające, albo znaleźć zwój z takowym, jeden znajduję się na pewno na półkach w świątyni w hommlet.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Problem z wskrzeszeniem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...