[GIII] Marzenia co do G3

Cytat

jeśli gra się spodoba, twórcy na tym zarobia to pewnie tak chyba że to juz powstaje zakonczenie całej tej przygody, bo cos mi się wydaje że w trojce przyczynimy się do wygrania wojny z orkami  


jak dla mnie, pozostaje jeszcze wojna bogow, w koncu jestesmy wybrancem innosa... z tego mozna by zrobic fabule G4, innos obdarza nas boska moca, i idziemy do beliara... pozniej przychodzi adanos, interweniuje i jak odchodzi juz nikogo nie ma :roll:

Cytat

Jedno - małe wymagania - GII tnie się wszystkim których znam. Nie ma nic gorszego od tnącej się giery!!!  :<<<<<<


to jakies slabe kompy macie, ja mam wszystkie detale na full i chodzi ladnie
GIII, z tego co wiadomo oficjalnie, kończy serię... Szkoda, ale lepiej zakończyć serię wielkim finałem niż potem wydać kontynuacje-gniota

Użytkownik vrekk dnia Feb 17 2005, 07:37 AM napisał

a ja slyszalem ze maja byc magowie ognia, wody, wiatru czy powietrza [nie pametam; biali] oraz magowie ziemi [brazowi]

??!!??
Nie wiem czy grałeś w jakiegokolwiek gothica wcześniej, ale Skoro bogów jest trzech to magów mogą być tylko 3 rodzaje(Wody, Ognia, Czarni magowie/Guru ale to była sekta)

A moim największym marzeniem jest to rzeby nieprzesadzić ze szczegółowoscią bo kiedy chodzimy po jakimś domku ico chwila wyślwietla nam sie podpis(kubnek, widelec, nuż, miseczka, obraz) to strasznie denerwujące - po co nam brać sprzęty domowe?.

No i oczywiscie konie
www.maxpayne.boo.pl
Po co nam sprżety domowe? Po to żeby sprzedać Jeżeli nie da się ich zabrać to niech sie nie wyświetlają, ale reszta...


Tonari no Totoro!
Hehe. Przypomina się Morrowind i zapierduchy drogich naczyń. Później sklep i kasa. Taaaak, tak się właśnie zarabiało pierwsze pieniądze. Pomińmy fakt, że później nie było już co z nimi robić. I to jest chyba bolączka wszystkich cRPG'ów. A marzenia? ... Żeby mi chodził ;p. I mogłoby być więcej przedmiotów, bo pod tym wzgledem Gothici wypadają słabiutko.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Łowca ma rację, chociaż w Morrku to nie przeszkadzało. Marzenie mam też takie jak Rince, aby mi szedł. A jako iż nie żyję marzeniami to może coś innego. Chciałbym aby smoki były o niebo lepsze niżeli w G2. Chodzi o wygląd, siłe i nie tylko są złe i trzeba je tępić...Może znajdzie się jakiś smok-przyjaciel? A latanie na nim było by fajne. Tak samo jak bylo w pewnej, starej grze. Darkan: Coś tam. Fajnie sie latało:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
← Gothic
Wczytywanie...