[NWN2:MZ] [Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja

Dobre pytanie


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Mi po przekuciu został mój okruch i jeszcze jakiś jeden w plecaku....i o to jest zagadka....
Odpowiedz
Wynika z tego taki, że Obsidian naprawdę obala wszelką logikę.
Odpowiedz
No cóż z tego co wiem to tracimy część ekwipunku i chyba już go nie odzyskujemy
Trudno mi powiedzieć bo tworzyłem postać od nowa ; D


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Wydaje mi się, że tak jak w przypadku przechodzenia do innych rozdziałów, traci się tylko ekwipunek questowy (Quest Items). Ale mogę się mylić.
Odpowiedz
Niestety, zostaje tylko to co twoja postać miała na sobie. Plecak zostaje w ruinach .
Odpowiedz
będziesz biedny ale się nie stresuj szybko można duuużo kasy zarobić na itemach...i zostaje Ci cały ekwipunek który miałeś na sobie czyli zbroja ,hełm ,pierścienie ,pas i peleryna więc dobrze się zastanów co chcesz wziąć ze sobą
Odpowiedz
Ej, no to ja już nie wiem - z tego co pamiętam to ja miałam całe swoje złoto i ubranie, nie miałam ekwipunku z plecaka i miecza Gith - co w sumie jest logiczne. ;>
Odpowiedz
Czyli wszytko w porządku:) ale już po wyjściu z kurhanu będziemy mieli ok 75000 jak opchniemy złom...więc się martwić nie ma czym za bardzo...
Odpowiedz
Hehe poziom trudności przecież epicki.....
Odpowiedz
A poziom trudności gry obiżyłeś sobie XD? OK, joke. Ale tak, MotB jest trudniejszy niż podstawka. Szczególnie jak dojdzie ci taki pewnien paseczek...
Odpowiedz
Ten paseczek potwornie mnie drażnił.. i to jeszcze jak....

Taki dodatkowy mały zastrzyk adrenaliny na dokładkę. ;]
Odpowiedz
Ale NWN to nie jest gra, w której liczy się prędkość jej ukończenia! To jest rasowy cRPG! A w takich liczy się czas spędzony nad tytułem, przemyślane, spokojne decyzje. Jak będę chciała zastrzyk adrenaliny to sięgnę po Hellgate: London. Tam to jest zastrzyk adrenaliny jak ci coś wyskoczy zza rogu obleśnego korytarza...
Odpowiedz
W końcu zakupiłem ten dodatek (wcześnie XD) i już po pierwszych minutach gry wiedziałem, co jest moim kolejnym celem. Przejść całą grę.
I zanim wrócę do gry mam pytanie: zaczynając grę w dodatek można wybrać postać. Niestety wśród tych wszystkich wojowników, czarodziejów, łotrzyków, itd. nie było mojego bohatera z podstawki.
Czy ktoś wie od czego to zależy? Z chęcią bym kontynuował przygodę moim "starym znajomym".
Odpowiedz
Bynajmniej nie uważam, że RPG to gra na czas - i właśnie o to mi chodziło w tym poście. Pasek głodu wywierał na mnie negatywny wpływ, bo miałam wrażenie, że całość jest na czas...
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

[Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...