Odznaczenia na forum

Mistrz Gry może być, to dobry pomysł. Tylko trzeba skombinować odpowiednią odznakę


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Drogi Theodenie posłuchaj uważnie. Jeśli dwie osoby ci mówią, że musisz mieć moderatora to znaczy, że tak jest. Nie możesz zwracać nikomu uwagi nie posiadając go bo zostaniesz po prostu OLANY. Moderator może ciąć posty, usuwać tematy i nadawać ostrzeżenia. To sprawia, że ludzie albo zaczną grać po twojemu albo będzie im 'niefajnie'. Zatem bez moda ani rusz.

Skoro chcesz coś znaczyć to masz na górze w sam raz kilka ścieżek do wyboru. Nic tylko zakasać rękawów.

A jeśli chodzi o moje błędy to bardzo możliwe. Ortów nie popełniam co najwyzej literówki ale to glównie dlatego, że pisze dużo i szybko. Jeśli chodzi o interpunkcje to ja nie wchodzę jej w paradę, a ona mi.
Odpowiedz
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że odznaka wiąże się z pracą? Robieniem czegoś? Bo za siedzenie i patrzenie, to raczej nie dostaniesz.

Ven już coś kombinuje
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Kombinuję co by było fajnie mieć. Mam kilka typów na moją odznakę, więc się nie martw Eni


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Cytat

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że odznaka wiąże się z pracą? Robieniem czegoś? Bo za siedzenie i patrzenie, to raczej nie dostaniesz.


Khem... ja jakoś za siedzenie i patrzenie, oraz wtrącanie się we wszystko dwa odznaczenia dostałem... Są ekstra!
Odpowiedz
Więc lepiej nie ustępuj i dalej "siedź, patrz, oraz wtrącaj się" bo jeszcze stracisz swoje odznaczenia. W końcu ciężko na nie pracowałeś. xD
Odpowiedz
Ano fakt... Z przyszłą edycją wiąże nadzieje na tytuł "Najfajniejszej Użytkowniczki" .
Odpowiedz
Bez zdjęć się raczej nie obejdzie. A poza tym to wprowadzimu niedługo drobą modyfikacje odnaczeń. Coś jak odpowiednik belek na pagonach.
Odpowiedz
Przy odznace "Złoty Lew" napisane jest "przynawana".


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A co z tym nie tak? Jeśli odznaka to 'przyznawana' przecież.
Odpowiedz
Przeczytaj uważnie to słowo Ekh. P R Z Y N A W A N A. I jeszcze w punkcie 9; mozesz. Ale to tylko małe błędy.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A daj mu spokój każdemu się zdarza
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Kto jak kto, ale Ekhtelionowi się rzadko to zdarza. To oznaka, że się starzeje.
Co z odznaką mistrza gry?


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
To oznaka tego, że ma coraz więcej na głowie i nie zawsze pamięta o nieistotnych szczegółach.

Za to twoja niecierpliwość jest bardzo charakterystyczna dla młodzików .
Odpowiedz
Namiocik to pod biurkiem w pracy Tar masz...

Użytkownik kozak... napisał

z wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność...

Ja to gdzieś słyszałem...
Odpowiedz
To tekst ze Spidermana.

Majarqu, zamiast pojedyńczymi postami zwracać uwagę na pojedyńcze błędy, weź przeczytaj gruntownie od początku do końca, skompletuj listę błędów i wyślij Ekhowi PMką, zamiast robić tutaj bałagan.
Odpowiedz
← Game Exe

Odznaczenia na forum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...