[GII] Finał (problem z przełącznikami)

Mam problem z przełacznikami ,poprostu nie wiem gdzie one sie znajduja! Mam te 4 sale. Ale jak wchodze to tam tylko "trumny" jakies leza i nie wiem gdzie sa te przełaczniki o których mowa w poradniku Gothic II. Prosze pomóżcie bo chce wkoncu przejsc tą gre ,a teraz stoje w miejscu. Z góry dziekuje !!!
Odpowiedz
No to tak. Jak jesteś w tej dużej sali, skąd wychodzą cztery korytarze. Więc najpierw musisz zejść którymś z korytarzy w dół. Tam właśnie są te trumny. Musisz przejść dalej, aż trafisz do pomieszczenia, które jest zamknięte kratami. Pojawi sięklucznik, którego musisz pokonać. Przeszukaj go i zabierz klucz do drzwi, które znajdją się na górze. Otwórz nim drzwi z prawej i lewej strony i przełącz przełączniki, które się tam znajdują. To spowoduje otworzenie się krat w tunalech na dole. No i zostaje Ci tylko wrócić do zamkniętych dotychczas krat(są właśnie za komnatami z trumnami), przejść przez nie i poprzełączać wszystko co sięda w odpowiedniej kolejności. I to powinno wystarczyć do otworzenia wielkich drzwi.
Odpowiedz
← Gothic

Finał (problem z przełącznikami) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...