Archiwum Królewskie

Użytkownik Rincewind dnia Oct 5 2005, 06:44 PM napisał

Tyle podtekstów i ironii, że sam Pratchett się chowa .

[post="36691"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



heh czytajac to mozna spokojnie stwierdzic iz Ekh rzeczywiscie moze się z nim rownac a co do tych ze Strefy nie mamy sie co obawiac chyba sie znaja na dowcipach
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Kolejna dobra robota Ekha. Te nawiązania do tego i owego są genialne. Oby tak dalej. Ja takiego talentu nie mam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
I oto pojawił się kolejny odcinek telenoweli "GameExe". Miłego czytania
Odpowiedz
Jak zwykle... klasyka .

Cytat

- Jak ty będziesz królem to znaczy, że mi jest Dany tytuł marszałka Gwardii.
...
...
...
- Na razie zmniejszamy Strefę… wpływów przeciwników.

To Ci się Ekh niezwykle udało .

Cytat

Powróciła Sesja. Na jak długo to nie wiem , ale może do grudnia fabuła zdąży się zawiazać .

O swojej sesji mówisz ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hehe, ten tekst ze Strefą najlepszy.
A co do sesji, to miałem nadzieję, że powróci.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Jak zwykle celnie i z humorem

Cytat

znaczy przylazł szpiegować ale my udajemy, że go lubimy i zapewniamy, że nie będzie musiał zatrudniać kosztowacza potraw.


Chyba najlepszy tekst w najnowszym fragmencie Przeczytałem też ponownie poprzednie i... pozostaje tylko czekać na rozwój wydarzeń i kolejne części


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ekht Aj GONA KIL JA!

Fajowe
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wspólnie z Venem dopisaliśmy kolejny fragment kroniki GameExe. Zapraszamy do lektury!
Odpowiedz
Chyba znalazłem jeden wyraz, który powinien być pisany małą literą a jest dużą A tak poza tym to sporo o odznaczeniach i ciut mało o Fae, ale co ja tam wiem Podoba się jak zawsze i w końcu nowy "odcinek". Brawo.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nikt ci nie broni byś napisał odcinek tylko i wyłącznie o Fae. Na samym początku napisałem wyraźnie, że "będziemy opisywać".
Odpowiedz
Jak zwykle kawał dobrej... hmm... humoreski Jak zwykle kipi od różnorakich aluzji. Przypominajki i 'krzhcysz' rządzą

[Dodano po chwili]

Kurcze, muszę to wszystko przeczytać od początku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
O, tutaj mnie jeszcze nie było, a szkoda.
Wydarzenia są tutaj przedstawione sympatycznie i jak najbardziej przyswajalnie, dzięki humorowi całości. Ciekawie będzie śledzić akcję
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
A właśnie! Muszę coś dodać to statsów ostatniej wiadomości.
Odpowiedz
Hej, ale ja na forum jestem już od sierpnia, a to się tyczy stycznia i lutego Chociaż dopiero teraz zaczęłam jako tako pisać.
Ekh - umknęły ci literki w dopisku o kobietach ('użytkownikó', 'szeregO'). Popraw
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Prosisz - masz. Napisałem coś o Faerunie tylko. Tylko błagam - bez tęczy i kucyków...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Że co? Gdzie niby coś napisałeś? Aha, i ja tam o nic nie proszę, to ty zgłaszałeś jakieś zapotrzebowanie.
Odpowiedz
Teraz wiem o was troszkę więcej i widzę, że działacie już jakiś czas
Odpowiedz
← Game Exe

Archiwum Królewskie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...