[GI] Problem w II Rozdziale w Gothic I

Mam problem poniewaz nie moge wejsc do starej kopalni bo jest zakratowana wczesniej w misji dla Diego wszedlem bez problemu a teraz lipa??prosze o pomoc dla zdesperowanego amatora cRPG'ow......
Po pierwsze: nie bawiłeś się czasem kołowrotem?

Po drugie: W którym momencie fabuły obecnie jesteś? Od pewnego momentu dostęp do niej jest zablokowany - taka fabuła

Pozdrawiam

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Locus dnia wto, 26 lut 2008 - 12:05 napisał

Mam problem poniewaz nie moge wejsc do starej kopalni bo jest zakratowana wczesniej w misji dla Diego wszedlem bez problemu a teraz lipa??prosze o pomoc dla zdesperowanego amatora cRPG'ow......

ja mam juz 14 poziom pozabijalem juz troche trolli i orkow i tych dinozaurow:) i teraz chcialem poprostu na wyzszym poziomie tam isc...a kolowrotem sie bawilem ale on nie dzila:(

[Dodano po chwili]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Locus dnia wto, 26 lut 2008 - 12:05 napisał

Mam problem poniewaz nie moge wejsc do starej kopalni bo jest zakratowana wczesniej w misji dla Diego wszedlem bez problemu a teraz lipa??prosze o pomoc dla zdesperowanego amatora cRPG'ow......

a ja jeszcze nierobilem zadnej misji poza tym pierwszym kamieniem ogniskujacym bo tya gra zapewne jest liniowa i nie da sie nie zrobic tej misji
To nie są dinozaury tylko Zębacze Moje pierwsze spotkanie z nimi to było O MATKO! Tyranozaur! A co do kołowrotu: bardzo możliwe że masz BUG. Jeśli chcesz się tam dostać to powinieneś się zaopatrzyć w zwoje przemiany w chrząszcza. Jeden albo dwa dostepny jest już w I rozdziale: a dokładniej znajduje się w ruinach starego klasztoru (przejście pod spodem- nie szarżuj na stado zębaczy na górze ) Klasztor znajduje się po prawej stronie gdy wychodzimy ze Starego Obozu- Przed lasem skręcamy w lewo, przepływamy przez Rzeczkę zabijamy jaszczury i skręcęcamy w prawo. UWAGA: Nie przełaź przez most bo dostaniesz się do Wierzy Mgieł a tam dla takiego 14-o lvl'owego moba będzie masakra idziesz prosto, nie idziesz w górę nie w prawo. tam będzie przejście z kilkoma "Dinozaurami" i na końcu w skrzyni będą przemiany. Albo w Starej kopalni poszukaj kołowrotu i go użyj- moze się otworzy brama

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Locus dnia wto, 26 lut 2008 - 16:22 napisał

ja mam juz 14 poziom pozabijalem juz troche trolli i orkow i tych dinozaurow:) i teraz chcialem poprostu na wyzszym poziomie tam isc...a kolowrotem sie bawilem ale on nie dzila:(

[Dodano po chwili]


a ja jeszcze nierobilem zadnej misji poza tym pierwszym kamieniem ogniskujacym bo tya gra zapewne jest liniowa i nie da sie nie zrobic tej misji

chrzaszczyk nie przeszedl pod kratami .... a co to jest GUK
Po pierwsze przepraszam za pytanie o fabułę - nie przeczytałem do końca tematu
Krata powinna być podniesiona... Tak jak pisał adamkamis, mógł wystąpić jakiś błąd. Jeśli masz jakieś wcześniejsze zapisy jeszcze z I Rozdziału spróbuj jeszcze raz to przejść

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Locus dnia śro, 27 lut 2008 - 11:59 napisał

chrzaszczyk nie przeszedl pod kratami .... a co to jest GUK

no niestety trzeba zaczac od poczatku juz w sumie gram mam 5 poziom:) a tam mialem 3 zapisy ale w trzech brama jest zamknieta:( takze widzicie ... ale naprawde dzieki za pomoc bo to dobrze mozna podzielic sie co sie wie serdecznie dzieki:)pozdrawiam
Ja przechodziłem w 5 rozdziale kiedy kopalnia "została zalana":) musiałbyś wejść przodem pod kratę(jak najdalej) później odwórcić się o 180 stopni i troche zacząć cofać jak się już nie bedzie dało to najlepiej ENTER i powinieneś być po 2 stronie. Wiem bo sam próbowałem tak robić i mi się udało

A BUG to inaczej błąd w grze Tak samo jak Deja-vu w Matrix'ie
Ten temat już był, nie wiadomo czemu, zabawa kołowrotem zawsze kończy się utknięciem w fabule, poprostu nie wolno go ruszać i tyle

ej tak właściwie skąd wiesz że kołowrotek nie działa? może właśnie działa? jeżeli działa to zamknąłeś i baw sie nim jeszcze raz to ci sie kraty otworzą
skoro masz wykonać misję z wydzieliną pełzaczy to nie może ci sie zamknąć ze względu na fabułę gry, a bug tego rodzaju jest mało prawdopodobny... dlatego przekręć jeszcze raz ten kołowrotek

jeszcze coś: PRZESTAŃ CYTOWAĆ SAM SIEBIE:D:D:D od tego jesteśmy my- odpowiadający na twoje problemy ludzie:P
Powiem Wam, ze mozliwym jest, ze ma chłopak buga.

Pamietam jak pare lat temu zadzwonil do mnie kupel i smutnym glosikiem oswiadczyl, ze bawil sie kolowrotkiem i teraz mu sie nie chce otworzyc, a misji z wydzielina jeszcze nie zrobil.

Biedak, musial zaczynac od nowa.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

← Gothic
Wczytywanie...