Warhammer 40k

Gral juz ktos w ta nowa strategie? Bo pare osob mi juz mowilo, ze bije Warcrafta malym palcem. Tylko, ze podobno nie ma w nim tylu elementow rpg co w w3.
Odpowiedz
chodzi ci o dawn of war ? jesli tak to ja gralam i skonczylam jest niestety tylko 1 kampania w ktorej mozna grac tylko ludzmi a gra jest naprawde swietna moznaby sie nawet pokusic o opinie ze bije wc3 przynajmniej jesli chodzi o grafike, efekty wizualne, odglosy walki oraz muzyke bo co do gry dla pojedynczego gracza jak i do fabuly mozna sie przyczepic i pod tymi wzgledami wc3 jest duzo lepszy ale jednak gra wielka jest i basta szkoda tylko ze dla osob nie planujacych kariery na multi robi sie zbyt szybko nudna a co do elementow rpg hmmm raczej jest tam tego malo, tylko malutkie smaczki typu aury jednego z dowodcow ( cos na wzor bohatera ) i rozne skille jednostek zbyt duzo tego zeby tutaj pisac niemniej jednak jest to rasowy rts w ktorym postawiono przedewszystkim na akcje co tu duzo mowic trzeba zagrac i tyle
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówczynią w kwestii, że Warhammer 40.000 Dawn Of War jest rasowym rts. Jednak nie uważam żeby dla osób nie planujących kariery na multi była ona nudna. Wręcz przeciwnie każda z 4 ras ma inną taktykę rozgrywki, jest na swój sposób ciekawa i dopracowana w najdrobniejszym szczególe, co przynajmniej wg mnie zapewnia brak nudy na dłuuuugi czas. Nieobecność kampanii do pozostałych może i jest mankamentem tej pozycji jednak nie wpływa on znacząco na całokształt. Soundtrack, fabuła oraz dbałość twórców o detale wybija tą grę znacznie ponad przeciętną. Polecam z czystym sumieniem.
Odpowiedz
no tak ale ile mozna grac w to na skirmiszu ? to tak jakby grac w cs'a na boty mozna pograc tydzien ale na dluzsza mete nudyyyy gralam w to nieliczac glownej kampanii niecale 2 tygodnie i kazda z 3 ras mialam ( wszystkich jest 4 ale niegralam orkami bo mi sie niepodobaja :] )w malym palcu i komputer na najtrudniejszym poziomie niestanowil dla mnie zadnego problemu

ps. awatar wojny eldarow rzadzi :D:D
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
tjaaa dow rzadzi. dla mnie deklasuje go tylko starcraft - imho dabest of rts ;] a to fakt, z kampaniami zjebali doszczetnie, mogli zrobic 4 krotsze, byloby o niebo lepiej. A btw to Angela, kiedy wreszcie dasz sobie nakopac tyleczek( w warhammera of course) ?
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Oj z nia to nie tak latwo Ci bedzie. Twarda z niej sztuka. Sam pamietam jak sie jeszcze nie lubielismy na morrowind.pl, co nie aniolku? :wink: A w W40k sobie dzisiaj pogralem i nie jest takie zle, ale Warcafta nie zbil na mojej liscie... Worki rulezzz!
Odpowiedz
nie mow mi bo ja dobrze wiem ze twarda z niej sztuka ;] ale mam u niej luzy ehehehehehe
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Gra ktos w to? Mam na mysli planszowa wersje. Jesli tak to jaka rasa i w jakich czasach?
Odpowiedz
Osobiscie uwazam, ze najwieksza wada Dow'a jest fakt iz nie zostal zrobiony przez Blizzard'a. Brakuje perfekcjonistycznego podejscia tej firmy, dopracowania kazdego najdrobniejszego szczegolu. Jest kilka niedociagniec: srednio dopracowana fabula konczy sie nie jako w polowie. Jednostki maja zaledwie po dwie trzy odpowiedzi co po pewnym czasie staje sie monotonne. Nie ma nawet outra, lecz najwieksza wada gry jest czarny inkwizytor kto wpadl na ten pomysl? Ja rozumiem poprawnosc polityczna itd, ale bez przesady. Mimo tych paru minusow gra sie bardzo przyjemnie, grafika jest sliczna i muzyka tez niezla (choc ta z Chaos Gate'a byla zdecydowanie lepsza).
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
...tja czarny inkwizytor to przecież profanacja urzędu
Odpowiedz
Devilus'ie oryginalna gra nie jest grą planszową tylko bitewną, zapraszam do działu WFB, pogadamy. Ja mam Blood Angels. A co do dow to moim zdaniem gra jest bardzo dobra, brakuje co prawda blizzardowskiego szlifu, inkwizytor jest czarny a i fabułę można było dopracować ale gra się świetnie. A co do zarzutu, że kampanię mamy tylko dla "ludzi" to osobiście uważam, że granie w 40k czymś innym niż Space Marines'ami, Chaosem, Imperial guard'em czy Orkami jest profanacją.
A muzyka z Chaos Gate bije dow na łeb na szyję.
Odpowiedz
Zgadzam się z przedmówcą w całej rozciągłości. A tak swoją drogą to wyczytałem, że w dodatku dorzucą Imperial Guard w pełnej wersji, będzie nimi można poszaleć po sieci itd. Zapowiada się nader interesująco, choć mam nadzieję, że dodatek pod względem klimatu będzie bardziej przypominał Chaos Gate.
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
W40k jako rts jest zajebisty,ale ja też gram dużo na multi z kolegami. Gry bitwnej nie znam, nie grałem, ale też jest pewnie extra. RTS prezentuje się świetnie i jest mniej "kolorowy" od Warcrafta3, chociaż jego też lubię. Moja ulubiona rasa to eldarzy. Ciekawe jak u was?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Świetna giera, nie ma co Mi tam (jeśli chodzi o RTS ) podobają się orkowie Niby ciency, ale można zalać armię przeciwnika swojim żołnierzami A ich zwierzaczek też jest niezły W planszówkę też nie grałem to się nie wypowiem

P.S Mnie wqurza to, że Kosmiczni Marines nie mają żadnego bossa tak jak inne rasy (avatar wojny u eldarów, krwiopijca w Chaosie). Lecz w sumie bombardowanie orbitalne (czy jak tam to sie zwie) też jest mocne
Odpowiedz
Mogę sie w sumie podpisać pod wszystkimi zaletami wymienionymi przez przedmówców. Gierka świetna, super grafika i interakcja między jednostkami (latające orki po spotkaniu z mechem). Gram tylko kosmicznymi marynarzami ( ). Jak dla mnie to najlepszy na razie rts. Żadnych głupich surowców (a raczej ich zbierania), nie chmara jednostek tylko ograniczona liczba oddzialów. Po prostu super.
Odpowiedz
Szukam chętnych do pogrania po sieci. Znajdą się jacyś chętni?

P.S. Info dla strażników ładu i porządku: dwa posty są po to bo chciałem odświerzyć temat. Jeśli odzewu nie będzie to skasuje to co napisałem.
Odpowiedz
Ja mam oryginałkę mógłbym pograć, ale nigdy nie grałem w sieci więc lipa (no chyba, że n00b'a szukasz )

PS. Jak chcesz to za parę dni moge pograć
Odpowiedz
Zainstalowałem gierkę, konto utworzyłem, patch ściągnięty, tylko znowu !@#$%^ mi się nie chce zainstalować !!! (kiedyś też sobie chciałem w necie pograć i wyleciało to samo).

Błąd aktualizacji !

Plik wydaje się być uszkodzony. Przed rozpoczęciem aktualizacji proszę ponownie śćiągnąć plik !


Coś takiego....... normalnie zaczyna mnie to wpieniać..........
Odpowiedz
Spróbuj pościągać ręcznie patche i wtedy je zainstalować. Aha, weź update'uj tylko do wersji 1.20. Mój "oryginał" tylko do takiej chce wspołpracować ;p. Patche są do zassania na gamershellu.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warhammer 40k - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...