Denerwujecie mnie

Nie raczę się z wami przywitać, bo nie lubię was.

Zacznę od Ekhteliona. Nie raczył dać zdjęcia nawet - i jak tu się nie denerwować?
Angela. Słyszałem o niej wiele, ale nie widziałem dawno - znów stres.
Taramelion. Ma ładniejszego avka od mojego. Bardzo nieładnie.
Ven - napisał, że jest z okolic Rybnika, ale nie powiedział skąd dokładnie. Stresuje mnie to i tak ciekawi, że spać nie mogę w każdą piątą noc w miesiącu roku przestępnego. Dodatkowo nie wiem, czemu nie mówimy na niego Diego.
Medivh - nic na niego nie mam - i jak tu się nie denerwować? Musi być coś nie tak, musi...
Quartz - zaprosił mnie kiedyś na piwo, choć wie, że nie przepadam. Do tego jeszcze mi pomaga - stres, stres !
Enether - te oczy w jego avku. Boże, wciąż na mnie patrzą ?
aMorek - jak się okazało nie tylko ja grałem w Fable. To straszne - myślałem, że tylko ja jestem fajny...
li-on - wie więcej ode mnie i do tego nie ma avka. Podajcie deprim...
Tril Khaerin - pod avkiem kolor napisu mu się zmieniał. Ile to razy wchodziłem był inny - też bym chciał...



Mógłbym tak w nieskończoność, ale jogurt mi się kończy. Mam jednak drugi - poczęstujesz się ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia pon, 25 lut 2008 - 15:50 napisał

Quarz - zaprosił mnie kiedyś na piwo, choć wie, że nie przepadam. Do tego jeszcze mi pomaga - stres, stres !


1. Primo, QuaRTZ a nie QuaRZ
2. Primo, Zaproszenie nadal aktualne




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Poprawiłem zanim napisałeś. Jogurcika ? Weź, przecież wiem, że Ci przeszkadzam
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A Ty sobie myślisz, że ja Cię w pokojowych celach zapraszam?! ... phi




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Courun'ie a ja Cię nie denerwuję? Przecież moja postać na Fae z Ogniem Tempusa wiedźmina nie udaje, co czyni tą umiejętność nietykalną - stres


Odpowiedz
Za to ja jako nowe wcielenie Lav, czuję się niedopieszczona, toż specjalnie dbałam o Twój stres
Odpowiedz
Ej stresujecie mnie tym, że go stresujecie.




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
To ja się może zupełnie nieproszony, po chamsku wtrącę.
To Ty nas denerwujesz, tym że tak łatwo Cię zdenerwować... I co pan na to powiesz? Zatkało kakao? Wiem, że tak. Sorry za szczerość, ale byznes ys byznes, hakuna matata, Staszek szybki jest.
Odpowiedz

Cytat

Enether - te oczy w jego avku. Boże, wciąż na mnie patrzą ?


Komuś się Chairman Meow nie podoba? Huh? No... I bez takich mi tu.

Prawda, że ma słodkie oczęta? Przyjrzyj im się... No dalej! One na Ciebie patrzą i wszystko widzą... Pamiętaj.

[Edit]
A z kolei ty mnie denerwujesz bo masz takie fajne żółte kółeczko w Fae... Też bym takie chciał...
Odpowiedz
; o Mów mi Gruhho, Van Gruhho xD

Co do mojego zamieszkana, miescina to tak mała ze nie warta opisania, ye
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
O Strateks ! Ty mnie denerwujesz, bo się wtrącasz a do tego te ptaszki - byś powiedział chociaż co to za gatunek, a Ty milczysz i sądzisz, że nikt nie widzi zmiany avka.
Matthias - spójrzcie na jego rangę na forum - młodszy kapłan - przecie on stary jak ja !
Normalnie stres przy was !
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
"Co? Jogurty Danon ? Ty wiesz Helenka ile one kosztują??"
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Heloooł, rocznikowo to jam starszy chyba nawet. Stresuj się, strressssuj, Drowiątko.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jogurt się je a nie pije
Pije się kefir




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
A więc dołączę do grona denerwujących cię osób, bo ja też grałam w Fable
Odpowiedz
Zaparzyć jeszcze komuś melisy? Nie? Tak tylko zapytałem... *siorbie*

I jak można nie lubić piwa? Dajcie mi tego jogurtu.
Odpowiedz
Pff. Chwostki, a co? Po lewej samiec, po prawej samica. I biada ktoś jeszcze będzie fikać do moich ptaszków... To się zdenerwuję nie mniej, niż ten tam na samej górze.: D (Tak, w istocie jest to groźba)
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Denerwujecie mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...