[TESIII] zaklinanie

cześć

mam pare pytan na temat zaklinania..

1. gdzie mozna znalezc gwiazdę Azury (Azura's star)??

2. gdzie sa potwory o wartosci duszy >399p np. Ascended Sleeper ( Lunatyk ),Dahrk Mezalf (Dahrk Mezalf), Golden Saint (Złota Święta ) i Vivec (Vivec). Ich dusze pozwalaja zrobic zaklinanie z efektem stalym a taki przedmiot jest wart kilka, kilkanaście lub nawet kilkaset septimów (smoków jak kto woli).


Poza tym moze mocno podniesc statystyki
Odpowiedz
Złote Swięte najlepiej sobie przywołac a potem ubić, prościej niż normalne bo na początku cie nie atakuje:P Takie zwoje mozna dostać w gildiach magów min. w Calderze, lunatycy pojawią ci sie wraz z fabułą, Vuivec jest w Viweku(strasznie skomplikowane:P) A gwiazde Azury dostajemy w boskich zadaniach.

Z reszta dokładniejsze opisy misji połorzeń itemów masz w solucjach na stronach o Morrowindzie:p
Odpowiedz
Złotą Świętą można naewt normalnie znaleźć na wolnym terenie, problem jest trochę z lunatykami, ale można ich znaleźć w okolicach Czerwonej Góry, lub w jakiś ruinach zteleportami:). Mam pytanie, po co Ci Vivek, chyba nie masz zamiaru go ubić? podobno jego duszę można dać do Gwiazdy Azury, ale i tak chyba nie ma przedmiotu, któryby pomieścił tak wielki ładunek!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Zresztą chyba jak się zabije Viveka, to nie można przejść gry (pojawia się napis o nici przepowiedni czy z czymś takim), ale mogę się mylić. Dawno nie grałem.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Pojawia się, ale można go zabić już po przejściu main questa. Ale czy on jest w Oblivionie? jak tak to nie wypada go zabijać żeby kolejnej części fabularnie nie szkodzić po prostu tak nie wypada..
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Dziwne, że po zabiciu Dagoth Ur'a można go zabić a przed tą wiekopomną chwilą nie - według jednej z przepowiedni nerevarejskich Nerevarejczyk miał "okazać miłosierdzie fałszywym bogom" (czy jakoś tak). Czyżby ocaleniu Morrowind można było już łamać wymogi przepowiedni...?
Odpowiedz
No wygląda na to że można bo przecież w tribunalu nie tyle co można ale nawet trzeba zabić almexie (czy jak to się pisze)
W snach jesteśmy
zwykłymi marynarzami,
nie kapitanami, lecz ludźmi
na pokładzie, którzy nigdy
nie wiedzą, jak dopłynąć
do pięknych portów.
Odpowiedz
Almalexie A zabijasz ją w obronie własnej - Vivek raczej sam nie atakuje
Odpowiedz
Tylko że biorąc duszę Viveka w Gwiazdę Azury można go na buty przerobić :lough:

A Gwiazdę Azury dostajemy po wykonaniu questa dla samej bogini Jej kaplica znajduje się na półwyspie na wschód od Molag Mar, prawie pod koniec
Odpowiedz
No ale Sotha Sil powiadał że trzeba ustąpić miejsca dawnym bogom...a Azura powiedziała że dni Vivek'a są policzone tak więc jeśli jesteśmy po zabiciu Almalexi to możemy go zabić a przy tym przywrócić dawną równowagę...dawni bogowie powrócą i znów wszystko będzie jak dawniej (no prawie wszystko...trzeba jesszcze rozwalić wszystkich z cesarstwa to będzie wszystko po staremu)
W snach jesteśmy
zwykłymi marynarzami,
nie kapitanami, lecz ludźmi
na pokładzie, którzy nigdy
nie wiedzą, jak dopłynąć
do pięknych portów.
Odpowiedz
W sumie po tym jak pomaga vivek to brak mi motywacji żeby go zabić... W końcu nerevarowi zalazł za skórę jeszcze przed rozpoczęciem się gry
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Zaklinanie:
Jak zakląć coś (w moim wypadku Lekkość) NA STAŁE?
W sensie nie na określony czas, tylko na cały czas trwania, gdy to nosze?
Miałem kiedyś (bodajże) szatę, dzięki której miałem Lekkość 20 (udźwig zamiast 500 miałem 520 )
Teraz nie mogę jej znaleźć? Da się samemu tak zakląć lekkość? U zaklinaczy tylko na max. 1440 sekund...
Odpowiedz
Już bardzo dawno nie grałem, ale o ile pamiętam to potrzebujesz duży klejnot duszy lub gwiazdę Azury, oczywiście z duzym ładunkiem i przedmiot, który mieści jak największe ładunki. Czyli najlepiej w deadedryczne, a szczególnie w tarczę


Odpowiedz
Autoryzuję powyższy post...
Ale właśnie mam deadedryczny miecz i nie mogę w niego zakląć obrażeń od ognia, mimo, że stać mnie i mam klejnot z duszą Złotej Świętej (80 000 smoków )

Zawsze używam takiego klejnotu przy zaklinaniu (nałapałem ich parę ) ale ciągle czas maksymalny wynosi 1440 sekund
Odpowiedz
----> Moze masz za maly ladunek ? Ale w sumie w daedrycznych itemkach jest najwiekszy limit wiec nie wiem...
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
No to sorry Magik, ale coś robisz źle. Poczytaj sobie w necie na temat Zaklinania. Na pewno dowiesz się czegoś więcej.


Odpowiedz
----->>> Magik

Zaklinasz sam czy u zaklinacza?
Lepiej zainwestuj w dobrego zaklinacza, sam sie nie baw, bo cos spartaczysz z calym szacunkiem xD
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Właśnie u zaklinacza próbuje!
ładunek duży (400 - klejnot z duszą Złotej Świętej....)
Daedryczny długi miecz...

I wyskakuje coś, że "nie można pomieścić więcej zaklęć"
Z tym że tam nie ma zaklęcia blink.gif
Odpowiedz
No to nie wiem

Moze zmniejsz troche ladunek tego zaklecia tzn parametry na troche slabsze, co?
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Na Złotą Świętą potrzebuję Gwiazdę Azury, czy wystarczy zwykły, Wielki klejnot duszy?
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

zaklinanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...