[TESIII] święty miecz >>CHRYZAMER<<

Jedną z najlepszych broni w Morrowind jest CHRYZAMER.Jeśli ktoś go zdobył to niech mi powie gdzie i jak bo ja już nie pamiętam :roll:

[ Dodano: 13-02-2005, 20:08 ]
ktoś wie czy jak gdzie można ściągnąć dodatki do morrowind albo jakieś dodatkowe rzeczy?
Odpowiedz
jest: w jaskinii Abanabi, na południowy-zachód od Sadrith Mory. Odzyskanie miecza jest częścią zadania Kirys Pana dla Legionu Imperium, ale koniec końców i tak go zdobędziemy. :D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
po 1 prosze o nie ponaglanie userow :] zobacza to napisza napewno nic sie nie boj ;] po 2 na stronie tego forum w linkach znajdziesz linka do adamantowej wiezy jest to moim zdaniem najlepsza polska stronka o morrowindzie tam znajdziesz prawie wszystko
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
http://www.elderscrolls.phx.pl/ Pozdrowienia :wink:
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o ściąganie dodatków to najlepiej ściągnąc je ze sklepu... Uważam, że z szacunku dla panów z Bethesda Softworks, za tak wspaniałą grę, można poświęcić to kilkadziesiąt złotych...

Ad. drugiej części pytania - nie wiem, nigdy się nie bawiłem w takie rzeczy... chyba że sam coś robiłem, spróbuj... edytor daje nieograniczone mozliwości.

Pozdrawiam.

A tak na marginesie - nie ma to jak Deadryczna Daikatana z jakimś fajnym enchantem
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

święty miecz >>CHRYZAMER<< - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...