Podmrok w oczach moich :P

nie chodzilo mu o "piaszczystej" ale o to ze mialam napisane "troche' a mu chodzi zeby zamiast "troche" bylo 'nieco' :DDDD :mrgreen:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
To tak jak drzewo byłoby trochę lub nieco drewniane. :? Na gramatyce sie nie znacie.
Odpowiedz
Chodziło mi po prostu o szyk wyrazów drogie Panie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No to mów o co ci chodzi, a nie zgrywasz tajemniczego! :?
Odpowiedz
nowy kawałek...

[ Dodano: 18-02-2005, 16:24 ]
znowu dodoaje
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Kawałek z hakostworem jest genialny, ale te ostatnie to chyba w pośpiechu były piasane:

Cytat

W razie czego możemy się innej wryj

O co chodzi w tym zdaniu :? ?

Cytat

Istotnie, mostne przemierzanie niezliczonych korytarz

Nie ma "y" na końcu i to "mostne"... Hmm, widzę tu słowotwórstwo . Wiem o co chodzi, ale niestety takiego wyrazu nie ma .

Jeśli nie chcesz, żebym zwracał uwagę na błędy to po prostu napisz i zamilknę na wieki .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
po dlugiej przerwie dodaje nowy kawalek
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Całkiem to ładne naprawdę! Jako iż wiem co nie co o Podmorku to czytało mi się to fajnie tylko gdzie koniec? Jesli go nie ma to czekam na dalsze części! Ocena? No mogę dać 9/10 bo naprawdę świetnie się czyta. Dialogi są tu naprawdę łatwte do przeczytania a ja lubię dużo dialogów ale i opisy też nieczego sobie, super, naprawdę.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Konca nie ma i raczej nie bedzie, jak to teraz czytam to zmienilabym pol opowiadania i wydaje mi sie ze konczenie czegos z czego nie jestem zadowolona nie ma sensu... tyle
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Olciu, tylko pół?! :O Ja jak czytam swoje opowiadanka tobym zmieniła je całe! Zawsze tak mam. A ty swoje kontynuuj. Jest wypasione.
Odpowiedz
← Fan Works

Podmrok w oczach moich :P - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...