[TESIII] Zadania dla Deadr

Wyczytałem gdzieś, że można robić questy dla Deadr. Jak można się za to zabrać??
Ponoć trzeba "gadać" z jakimiś posągami i one nam prawdę powiedzą. Ale mi się nie zdarzyło móc "zagadać" do jakiegoś...
Odpowiedz
Wystarczy kliknąć na posąg jak do normalnej rozmowy - może wcale nie byłeś przy posągu? Np. Azury jest w klasztorze Holamayan.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jak dobrze mi sie zdaje nie kazdy posąg daje nam questa jakiegos. Poza Azura questa daje Malacath czy jakos tak sie nazywal w daedrycznych ruinach, ale nie pamietam gdzie dokladnie Kaze on nam zabic jakiegos orka w Gnaar Mok [nazwal to miastem boga, czy jakos podobnie], bo ten ork sie podaje za jakiegos wielkiego przodka. Mysle ze ktos na forum bedzie pamietal gdzie dokladniej ten posąg sie znajdowal [wydaje mi sie ze gdzies w polnocnych terenach, miedzy obozem urshilaku a Dagon Fel]

pozdro
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Podam więc dla kogo gdzie posąg.

Azura - klasztor Holamayan
Boethiah - Ashurnibibi - ruiny na zachód od Hla Oad. Trzeba znaleźć głowę obok zniszczonego posągu na dnie.
Malacath - jaskinia Assurdirapal, koło Vas.
Mehrunes Dagon - Yassamidan, niedaleko Gnisis.
Mephala - Vivec, Arena, siedziba Morag Tong
Molag Bal - Yanssiramus, koło Tel Aruhn.
Shegorath - Vivec, Dz. Św. Delyna (kanały)
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Jkbc mi chodzilo wlasnie o to Assurdirapal
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Mephala - Vivec, Arena, siedziba Morag Tong

??
W siedzibie Morag Tong jest deardyczny posąg?
Odpowiedz
Musisz w dzielnicy Arena zejść do kanałów i tam jest sekretne przejście do siedziby tej gildii. Tam zagadaj do Tarosa Drala - on ma dla Ciebie to zadanie od Daedr.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Aaaa....dzięki
wiem gdzie jest Morag Tong, jestem tam niemalże Arcymistrzem już

A mógłby ktoś jeszcze dać solucję do każdej z misji? Gdzie kto jest itp.?
To by już ostatecznie zamknęło ten temat
A mi się też przyda, nie powiem
Odpowiedz
Nie znalazłem, albo są słabe, więc opiszę pokrótce o co chodzi.

AZURA.

Udajemy się do Klasztoru Holamayan (polecam quest główny, prowadzi nas do klasztoru, do Mehry Milo). W Kaplicy Azury (na południe od klasztoru, nad morzem) rozmawiasz z posągiem - masz się udać na wysepkę na północy (północy-zachód od Mzulfet, na północ od kopalni jaj Pudai). Tam masz pokonać: Złotą Świętą, parę Żarłaczy, Daedrotha, Atronacha Ognia, Burz oraz Ogrima. Złota Święta ma przy sobie Sygnet Sheagoratha. Pamiętaj, że zgodnie ze słowami Azury NIE WOLNO wchodzić do pobliskiej chaty. Po zdobyciu sygnetu wracaj do posągu Azury - dostaniesz klejnot Gwiazda Azury.


BOETHIAH

Udaj się do Hla Oad, a potem na zachód od miasta są ruiny - Ashurnibibi (szukaj patrząc na dno). Tam jest głowa ze strzaskanego posągu. Pogadaj z nim - masz zbudować posąg. Pierwszy etap to rzeźbiarz w Calderze: Duma gro-Lak w posiadłości Ghorak. On zawoła 2000 sztuk złota i książkę - tę ostatnią dostaniesz oczywiście w Vivec w "Rzadkie Księgi Jobashy" (Dzielnica Przybyszów). Kup książkę "Chwała Boaethiahowi" i wracaj do rzeźbiarza do Caldery. Teraz daj mu książkę i odpocznij - blisko dwa tygodnie (!) - polecam odpoczynek po 24 razy paręnaście razy. Jak czas minie idź do Gnaar Mok - tam powinien stać posąg. Pogadaj z nim a dostaniesz miecz Złote Ostrze.


MALACATH

Idziesz do jaskini Assurdirapal koło Vas. Zabij co się tam rusza aż dojdziesz do posągu - masz zabić ostatniego z rodu Oryena Niedźwiedziego Pazura. Nikt nie wie gdzie jest ostatni z rodu, więc popytaj w Vivec - Favryn jest w jaskini Surinbaal niedaleko Gnaar Mok (poznasz ją po 3 ochroniarzach przed wejściem). Zabij ich, potem w środku Favryna, a w nagrodę od pomnika najlepszy hełm w grze !


MEHRUNES DAGON

Yasammidan na małej wysepce za zachód od Arknghtunch - Sturdumz i na pół-zachód od Gnisis. Pogadaj z posągiem. Udaj się do Grobowca Rodziny Alas (mniej więcej na południe od Obozu Erabenimsun). Zabij co w środku i przeszukaj zwłoki Varnera - znajdziesz zardzewiały sztylet. Weź go i oddaj Mehrunesowi - dostaniesz Brzytwę Mehrunesa.


MEPHALA

To już tłumaczyłem gdzie posąg. Musisz po rozmowie udać się do Balmora, wschodnia część i do domu Baryla Omavela. Musisz się udać na górę, ale właściciel NIE może Cię zobaczyć przy otwieraniu zamku, bo wtedy zadanie spalone. Wskocz na klapę domu obok i przeskocz do właściwego. Klikasz na kociołek i wrzucasz truciznę, po czym niezauważony musisz wyjść. Wracasz do Tarosa i po kliknięciu na ołtarz dostaniesz Pierścień Khajitów.


MOLAG BAL

Yanssiramus - na zachód od Tel Aruhn i na północy-zachód od wierzy Fyr'a. Dostaniesz klucz i zadanie - teraz do Kora-Dur (na drodze z Kogoruhn do Zergonipal wejście z boku). Zabij wrogów (uważaj na Daedrotha) i temu ostatniemu zabierz wszystko. W nagrodę Buława Molag Bala


SHEGORATH


W Dzielnicy Św. Delyna zejdź głęboko do kanałów by znaleźć posąg. Zabij wrogów i pogadaj z posągiem - udaj się do Vas i znajdź chatę Dużej Głowy (północny-zachód od Vas). Na stole w chacie leży Dwuząb Panicznego Strachu i płyń na wschód od chaty. Tam będzie Olbrzymi Samiec Netcha. Zabij go, ale śmiertelny cios MUSI zostać zadany tym Dwuzębem - inaczej nie będzie nagrody, czyli Włóczni Gorzkiej Litości.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Niech Thor ci to w dzieciach wynagrodzi

[Dodano po chwili]

Grrr jestem w klasztorze Holamayan, ale nie mogę znaleźć kaplicy Azury Obszedłem całą wysepkę dookoła i nic Gdzie ona jest?
Odpowiedz
Mea culpa - posąg jest nad morzem na południe od klasztoru - z daleka zauważysz. Tylko ustaw się na północ w stronę Dagon Fel i znajdziesz posąg na południu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Zadania dla Deadr - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...