Nowy skrypt forum i rzeczy z tym związane

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Theoden dnia pią, 22 lut 2008 - 13:50 napisał

PS. Szkoda, że nie ma nowych emotek...

Taramelion chyba szykuje nowe emotki bo założył specjalny temat.
Odpowiedz
Ale to nie jest GaduGadu, żeby bawić się w same pakowanie emotków do każdej wypowiedzi. To jest forum dyskusyjne. Tutaj liczy się słowo.
A ja już cię przestała rozumieć En. Przecież liczy się zawartość forum, jego użytkownicy, a nie jego oprawa.
Odpowiedz
Ale oprawa robi dobre wrażenie, po za tym im ładniejsze forum, tym bardziej chce się pisać
(A emotków kilka fajny może się przydać , choć ja używam raczej tylko kilka podstawowych, więc nie jest to dla mnie priorytet)

Odpowiedz

Cytat

1. Interfejs: Mało przejrzysty i zbyt rozbudowany.


Twoje subiektywne wrażenie.

Cytat

2. Skin: O ile do tego drugiego nie mogę się specjalnie przyczepić, o tyle BoHe i ustawienie jej na main skin to koszmar...


O skinach chyba była już mowa. Jak widać zrozumienie niektórych kwestii chyba przekracza twoje możlwości... Main skin zostanie zmieniony w odpowiednim momencie. Inne rzeczy mają priorytet teraz byś znowu nie malkontencił.

Cytat

3. SB: Archiwum w poprzedniej wersji było lepsze.


Tak lepsze jak lepsza jest książka telefoniczna od komputerowej bazy danych...

Cytat

4. Tempo działania: Znacznie wolniejsze od poprzedniej wersji.


Nie zauważyłem. Może czas zmienić przeglądarke?

Cytat

5. Różnorakie bzdety: Przebudowa i rozbudowa profili,


Twoje subiektywna ocena. Nie jesteś sam na tym forum, by decydować co jest dobre, a co nie. Nie chcesz to nie korzystaj, proste.

Cytat

niepotrzebne opcje typu "Posty Użytkownika", "Tematy Użytkownika", etc.


Brawo... To samo było w poprzedniej wersji forum.

Cytat

Brak autokorekty przy pisaniu,


... Ile razy mam pisać, że słownik pojawi się dopiero za jakiś czas? Czy to tak TRUDNO zrozumieć?

Cytat

nieporęczne umiejscowienie emot (co prawda nie korzystam, ale cóż)


Pewnie ulegnie zmianie.

Cytat

, oraz pozostałe tzw. "udoskonalenia".


Nic nie znaczący ogólnik.



Już masz swój słownik.
Odpowiedz

Cytat

[6. Propaganda sukcesu dotycząca nowego engine.]
?? Dobrze się czujesz?

Cytat

[7. Bezkrytycyzm niektórych użytkowników.]
Weź jeszcze raz pomyśl tylko uważaj, żebyś się nie pokaleczył...
Odpowiedz
Uspokójcie się. Jeśli coś sie nie podoba - trudno. Znajdziesz rozwiązanie to podejmiemy się jego oceny. Póki jednak nie to nie ma wyjścia. Styl nie pasował - jest drugi. Czytajmy też ze zrozumieniem pierwszy post i...czekajmy. Forum się rozwija dzięki konstruktywnej, a nie tylko - krytyce.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To może ja tak dla odmiany napiszę że mi się podoba;]
Wreszcie mogę zaznaczyć wszystkie tematy jako przeczytane i nie wraca mi do strony głównej, a i drobne poprawki skina w stosunku do starej wersji IPB są w porządku.
Jedyne co mi (trochę) nie pasuje to konieczność kilku kliknięć więcej żeby dostać się do ostatnich shoutów, ale takich, których nie ma już na stronie głównej. Szukanie jest fajne, ale nie wtedy kiedy trzeba zrobić to za każdym razem (Może jakaś domyślna opcja np. od razu dzisiejsze shouty?)
Jest tylko problem z wielkością czcionki w BBCode ('stare' [ size ][ /size ] są widoczne jako znaczniki html przy edycji)
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Taa, ale chodzi mi o to żeby od razu była "wybierana" po wejściu ;]

Btw, sygnaturkę sobie popraw Tar, bo też widać sprawiła problemy nowemu silnikowi (sprobuj kliknąć na obrazek) ;]
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
a ja zgłoszę drobny błąd:

czasami jak sie zajrzy w czyjś profil w belce "Ostatnio byli" tam gdzie powinna być data odwiedziń jest format daty: j M Y - G:i nie zrealizowany przez skrypt.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ Kezarth dnia wto, 26 lut 2008 - 13:43 napisał

a ja zgłoszę drobny błąd:

czasami jak sie zajrzy w czyjś profil w belce "Ostatnio byli" tam gdzie powinna być data odwiedziń jest format daty: j M Y - G:i nie zrealizowany przez skrypt.


Poprawione
Odpowiedz
Po kliknięciu na top 20 użytkowników w ogóle, otwiera się zwyczajna lista użytkowników.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
U mnie działa to normalnie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
U mnie niestety występuje identyczny błąd. Zamiast top 20 w ogóle, pojawia się lista użytkowników.
Med, a nie zajrzałeś czasem do dzisiejszego top20? Bo ten działa sprawnie.
Odpowiedz
Oba topy działają u mnie poprawnie.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi za to forum od czasu do czasu przymula... i się niestety freezuje. Dziwne.
Odpowiedz
Po wyłączeniu przeglądarki/komputera i ponownym wejściu na forum za każdym razem pojawia mi się strona logowania, mimo, że mam zaznaczoną opcję automatycznego logowania. Ven ma podobnie.

[Dodano po chwili]

Sysko już działa. Dzięki Nazin.
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
← Game Exe

Nowy skrypt forum i rzeczy z tym związane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...