Nowy skrypt forum i rzeczy z tym związane

Ale co ci się tak właściwie w tym nowym engine nie podoba Enether, przecież z wyjątkiem skinu niewiele się zmieniło, to tylko nowa wersja IPB

Odpowiedz
No właśnie. Sosna dobrze mówi. Poza skinem to większość zmian jest raczej kosmetyczna, a pod wzgledem funkcjonalności wszystko jak do tej pory poszło na lepsze.

O layoucie ja już pisałem i jak widzę czytanie ze zrozumieniem się słusznie sprawdza na maturze. Mógłbym nic nie napisać, a wy byście i tak swoje klepali. Żenada....

I proszę nie najeżdzać mi tu na Nazina po wlepię procenty. Gość po nocach siedzi i kombinuje jak to wszystko zorbić by było dobrze, a wy na nim jeszcze psy wieszacie. Nie mówiąc o tym, że nowy skrypt forum KOSZTOWAŁ NAS wcale nie taką małą sumkę. Jak się komuś nie podoba to może nam zasponsorować np. nowego Bulletina...
Odpowiedz
Szczerze mówiąc to mam to gdzieś czy rozumieją czy nie ale niech nie jeżdzą po tych którzy poświęcają swój czas i energię na to wszystko.
Odpowiedz
No wygląd forum może być nawet fajny
Ale jak można było zrobić forum po angielsku?Niektórzy nie są szczególnie utalentowani do języków(na przykład ja )więc nie które funkcje bedą im sprawiać trudność

Dobra to tyle co do tego
Odpowiedz
Dlatego, że tak się złożyło, że językiem oficjalnym w internecie jest język angielski. I jak ktoś robi darmowy skin to robi go w języku angielskim np. dlatego by mógł z niego skoszystać i amerykanin i anglik i japończyk. Niestety polski nie jest tak popularny i nikt na zachodzie nie będzie standardowo robił skina w takim języku.

I uwierz mi, ze tez to zauważyliśmy i spolszczenia guziczków pojawią się WKRÓTCE. My naprawdę wiemy co robimy ludzie...
Odpowiedz
U mnie wszystko po polsku jest, jeżeli ty masz inaczej to na samym dole forum można go sobie zmienić, widocznie ci na Angielski przeskoczył

EDIT:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 21 lut 2008 - 21:38 napisał

Ale guziczki na czarnym stylu są jeszcze angielskie.


Nawet na to uwagi nie zwróciłem

Odpowiedz
Ale ja nie narzekam, nie jeżdżę po nikim! Ja naprawdę doceniam to co robicie. Czekałam tylko na inny skin... i na większe literki...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia czw, 21 lut 2008 - 21:35 napisał

U mnie wszystko po polsku jest, jeżeli ty masz inaczej to na samym dole forum można go sobie zmienić, widocznie ci na Angielski przeskoczył



Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 21 lut 2008 - 21:38 napisał

Ale guziczki na czarnym stylu są jeszcze angielskie.


To może u mnie jest bug?
Odpowiedz
O rany... W jakim języku masz guziczek 'odpowiedz'? Masz 'odpowiedz' czy 'post reply'? Mowa o graficznych guziczkach, a nie o tekstowych.
Odpowiedz
Post reply styl bohegeha język polski
Odpowiedz
A ja sobie wypraszam, po nikim nie jeżdżę, a tylko wyrażam swoją opinię na temat nowego enginu...

Btw: Tar, o jakich "dobrodziejstwach" mówisz???
Odpowiedz
Mam ci podać changelog?? Z reguły, gdy wychodzi nowa wersja czegoś - jest w domyśle lepsza/udoskonalona od poprzedniej.

Może ugryźmy to od innej strony - co ci sie nie podoba w nowej wersji?
Odpowiedz
Odpowiedź 'wszystko' albo bez konkretów może się spotkać z... nieprzychylnym przyjęciem .
Odpowiedz
No dobra, obiecałem że wypiszę co mi się nie podoba to takoż robię:

1. Interfejs: Mało przejrzysty i zbyt rozbudowany.
2. Skin: O ile do tego drugiego nie mogę się specjalnie przyczepić, o tyle BoHe i ustawienie jej na main skin to koszmar...
3. SB: Archiwum w poprzedniej wersji było lepsze.
4. Tempo działania: Znacznie wolniejsze od poprzedniej wersji.
5. Różnorakie bzdety: Przebudowa i rozbudowa profili, niepotrzebne opcje typu "Posty Użytkownika", "Tematy Użytkownika", etc. Brak autokorekty przy pisaniu, nieporęczne umiejscowienie emot (co prawda nie korzystam, ale cóż), oraz pozostałe tzw. "udoskonalenia".

Tyle... chociaż jakby na upartego poszukać to coś więcej by się znalazło.

(I cos niezwiązanego z enginem):
[6. Propaganda sukcesu dotycząca nowego engine.]
[7. Bezkrytycyzm niektórych użytkowników.]
Odpowiedz
Twoja sygnatura robi się za długa... I to akurat mowie poważnie.

BTW. Pierwszy UB jest dosyć zabawny biorąc od uwagę, ze wcześniej też mieliśmy IPB... I to, że prędzej zbudujemy autostrady w Polsce niż zmienimy forum.
Odpowiedz
A może Enether za bardzo się wczuł w rolę?

Użytkownik Friedrich Nietzsche napisał

"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas."
Odpowiedz
Teraz forum jest super! Jest strasznie dużo nowych opcji, bardziej przejżyste (dla mnie), profil ma wypasione nowe bajery i w ogóle super. Fajne dwie nowe skórki ( ustawioną mam BoHeGeHa) . Wielkie graulacje dla twórców.

PS. Szkoda, że nie ma nowych emotek...


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Game Exe

Nowy skrypt forum i rzeczy z tym związane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...