Nowy skrypt forum i rzeczy z tym związane

Może co bardziej spostrzegawczy zauważyli, że w nocy wprowadziliśmy nowszą wersje forum IPB. Na pewno wszyscy zauważyli, że nie ma ich ulubionego skina - tego jestem pewien . Uprasza się o cierpliwość. W ciągu najbliższych nastu godzin forum odzyska dawną funkcjonalność. Uniemożliwimy botom spamowanie forum, przywrócimy SB oraz zajmiemy się cała masą drobiazgów. W sobotę prawdopobnie wprowadzimy nowy bajer zbliżony do rang forumowych. Uprasza się o nie robieniu teraz niepotrzebnego bałaganu poprzez dopytywanie się co się dzieje i dlaczego coś nie działa. Jak admin skończy swoją zabawę to wszystko powinno być już ok.

Jeśli chodzi o kwestię layoutu forum to od razu mówię, że skiny Labiryth, Undeads i Night Elves nie będą dostępne z tej prostej przyczyny, że nie są kompatybilne z nowym forum, a my nie będziemy bawić się w ich przeróbki. Docelowo jak zmienimy wygląd naszej strony to będziemy dążyć do zrobienia naszego wlasnego stylu dla forum, który będzie 'grał' z portalem. Do tego czasu zostanie nam BoHe i jeszcze jden styl, który zostanie wporwadzony dzisiaj. Jeśli ktoś nie może tego przeżyć to może nam ściągnąć jakiegoś grafika na forum byśmy mogli czym prędzej przystąpić do działania nad nowym skinem.

Dziękuje za uwagę.
Odpowiedz
THIS IS MADNESS!

WTF IS IT? Co wyście zrobili z forum? Zapowiadaliście zmiany, ale w swojej naiwności nie przypuszczałem, że zmiany na gorsze... Co to jest? Koszmar... Dziwny interfejs, napiętrzone i źle przemyślane opcje, no a o skinie to się już nie wypowiem... Obłęd, koszmar, chaos... to jedynie kilka z określeń na to "coś"...

No dobra, a teraz na spokojnie...

Kto wpadł na pomysł zamiany przejrzystego, łatwego w obsłudze i przyjaznego użytkownikowi forum na to "coś"?

Podpisano,
Zfrustrowany Użytkownik.

[Jak się podoba mój userbar? (Pożyczony od Ellesisa)]
Odpowiedz
Są różne gusta i o nich się nie rozmawia.

Ale mój gust odrzuca to badziewie

Słyszałem od niektórych, że praktyczne i przejrzyste. Ale to nie jest praktyczne i przejrzyste, tym bardziej związane z tematyką forum. Bardziej mi to na forum miłośników fiolek laboratoryjnych wygląda xD

No offense.

No ale cóż. Czekamy na projekt przywrócenia dumy GE cierpliwie


Odpowiedz
Protest! Protest!
Proszę jakiś inny skin szybko, bo BoHe ma małe literki, a ja jestem prawie ślepa... i nie widzę na jakich subforach są nowe posty! ARGH! DAMN YOU BOHE!
Odpowiedz
Miałem już do czynienia z tą wersją IPB i moim zdaniem to zdecydowanie zmiana na lepsze, fajnym bajerem jest np. ciekawie rozbudowany profil forumowiczów, możliwość ich oceniania i komentowania

Odpowiedz
Ja zgłaszam swój protest. Nie podoba mi się ta wersja forum, wcześniej było lepiej.

Mogli byście wprowadzić chociaż możliwość zmiany na wcześniejszą szatę graficzną dla chętnych.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Dodatkowo coś jest nie tak z godziną (chyba że mogę to gdzieś sobie przestawić, to sorry) bo pisze mi że poprzedni post był wysłany o 18:10 a jest dopiero 17:11
I oczywiście oczekuję, aż dodane zostaną stare skóry. Ta jest tandetna... I nie wiem jak są zaznaczone nowe posty a jak już przeczytane bo na dole nie pisze :
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia czw, 21 lut 2008 - 09:53 napisał

Jeśli chodzi o kwestię layoutu forum to od razu mówię, że skiny Labiryth, Undeads i Night Elves nie będą dostępne z tej prostej przyczyny, że nie są kompatybilne z nowym forum, a my nie będziemy bawić się w ich przeróbki. Docelowo jak zmienimy wygląd naszej strony to będziemy dążyć do zrobienia naszego wlasnego stylu dla forum, który będzie 'grał' z portalem. Do tego czasu zostanie nam BoHe i jeszcze jden styl, który zostanie wporwadzony dzisiaj. Jeśli ktoś nie może tego przeżyć to może nam ściągnąć jakiegoś grafika na forum byśmy mogli czym prędzej przystąpić do działania nad nowym skinem.


Jeśli przeczytałbyś uważnie post Ekhteliona to nie zadawałbyś głupich pytań, bądź cierpliwy i poczekaj a z pewnością się opłaci
W końcu forum musi się rozwijać

Odpowiedz
Ciekawe, że nie tylko ja uważam Bohe za wielki shit
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Rzeczywiście z godziną jest coś nie tak. Nie zauważyłam tego wcześniej. Była zmiana czasu i ja coś przegapiłam...?
Odpowiedz
I jak mniemam zmącenie spokoju użytkowników i zniszczenie forum zawdzięczamy Nazinowi?
Odpowiedz
Przestańcie zawodzić jak jakieś przekupki na targu. TO WSZYSTKO JEST CHWILOWE. Mamy nowy engin forum, są nowe opcje. Za niedługo będzie dodatkowy skin.

Jesli tego nie możecie zrozumieć to proszę przynajmniej nie tragizować.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie no tragedia. I nie mówię tu o forum tylko o waszej reakcji drodzy użyszkodnicy.

A poza tym forum jeszcze się wam spodoba.

PS. [size=20]Bohegeha RLZ![/size]
Odpowiedz
Z pewnością gdy skin forum zostanie zmieniony to wielu zmieni swoje zdanie. Wiem że początki są zawsze trudne... "dopracować to", "dopracować tamto". Co z tego że obecnie niemal wszystko wygląda brzydko? Udzielać się można, nie?
Odpowiedz
Ja nie narzekam na skin, ale właśnie na ten owoc prac Nazina... Blah...
[Oczywiście trud i czas włożony w ten projekt doceniam, ale jest absolutnie nie trafiony.]


Ps. [size=3]Bohegeha & Engine sux![/size]
Przystąp do nas! Skopiuj Bohegeha Enemy userbar do swojej sygnatury!
Odpowiedz
No to masz problem. Bo ten engin zostanie. Będzie zintegrowany z portalem.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
O gustach się nie rozmawia, więc tym postem UCINAM WSZELKIE DYSKUSJE O SZATACH GRAFICZNYCH. Ci, co nie lubią obecnego skina, muszą go ścierpieć albo pójść sobie na mały urlop (poprawić oceny w szkole, albo wyjść na spacer, albo gazetkę poczytać, na piwko pójść) A gdzieś po drodze zrobić kurs czytania ze zrozumieniem.

Wszystko dopracujemy, dopieścimy i dorobimy tak, by było ładnie, zgrabnie i powabnie. Wasze zawodzenia nie pomagają, wręcz rozpraszają...
Odpowiedz
Haha Strażniku ale teraz mamy współczesność a nie Starożytność ;] [jbc chodzi mi o frag. Dużej Teorii Piękna]


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strażnik dnia czw, 21 lut 2008 - 19:29 napisał

Wszystko dopracujemy, dopieścimy i dorobimy tak, by było ładnie, zgrabnie i powabnie. Wasze zawodzenia nie pomagają, wręcz rozpraszają...


No to ostatni post mój w tym temacie:

Co z tego, że "dopracujemy, dopieścimy i dorobimy" engine, skoro to nie jego wady są przyczyną mojej irytacji, a on sam? Ale masz rację, chyba się przejdę na coś z procentami, bo na trzeźwo nie zdzierżę...

Coś czuję, że dłuuuuuugo będę się przyzwyczajał do tego silnika...
Odpowiedz
← Game Exe

Nowy skrypt forum i rzeczy z tym związane - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...