Shoutbox w "Undeads"

Witajcie. Polecono mi stworzyć nowy temat, więc do rzeczy:


Capture.jpg

Legenda do zdjęcia:D

Moim zdaniem niepotrzebne pole. Można je zlikwidować, a jeśli już nie to chociaż niech zakrywa cały shoutbox (przy jego zwinięciu), albo niech shoutbox zajmuje i tę przestrzeń. Z drugiej strony wygląda jak miejsce na reklamę
Ten przycisk zwija i rozwija shoutbox. Może go przenieść w któreś z tych miejsc ?
Na razie nie ma sensu nic zmieniać. Niedługo nadejdą zmiany i wtedy będziemy myśleć nad optymalizacją skór i ewentualnie nad nowymi skórami.
Jeżeli ci przeszkadza to używaj Bohegehi która to jest moim zdaniem najlepszą skórą dostępną na GE forum.
Spokojna głowa Tar Już wszystko wyjaśnione ale niech leży i kluje w oczy bo kto wie co przyniesie przyszłość.

A moim zdaniem najlepszy jest supertajny skin z kubusia puchatka tylko dostępny dla mnie.
Niestety Twój Kubusiowy skin jest także dostępny dla co najmniej 3 innych osób w tym mnie. Coś poplątałeś z prawami. ;/
Jak dla mnie mogą być takie jak dawniej. Przyzwyczaiłem się do nich, a zwłaszcza do "Gothic Labirynt".
Super ale to nie miejsce na takie pogaduszki. Llaye na początek będą dwa. BoHe i jeszcze jeden taki czarny. Innych na chwilę obecną nie przewidujemy. Zamykam by was nie kusiło.
← Game Exe
Wczytywanie...