[NWN2] Brak Neeshki !

Heh NWN ma różne błędy ... wcześniej miałem cos takiego że gdy wróciłem od Nashera do Zatopionego Dzbana (to wtedy jak mamy dowieść swojej niewinności) i miał mi przyjść Sand z pomocą to w ogóle się nie pojawił ... Musiałem wczytac save i przechodzić od nowa ...
Nie tak dawno miałem też taki problem że po zrobieniu Quick Save gdy chciałem przejść do innej lokacji w połowie ładowania wracało na pulpit i znowu musiałem wczytywać inny save ... ehh a wszystko dlatego że wgrałem Maske Zdrajcy do której jeszcze chyba nie ma patcha a aktualizacje nic nie pomagają -_-
Mam też problem z zestawem narzędzi (jest już odpowiedni temat heh)


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
a jeśli już zacząłeś mówić o innych błędach

kto wie czemu w pewnym momencie nie mogłem się dostać do... chyba dzielnicy doków
z każdej lokacji na mapie próbowałem, miedzy wszystkimi śmigało normalnie - a tam nie mogłem się dostać

no i się wkurzyłem i zacząłem grać od nowa
Odpowiedz
Powyższy problem zażegnany. Wczytałem wcześniejszy zapis i wszystko działało. Neeshka prawdopodobnie zginęła .
A kolejny problem wyniknął po zakończeniu aktu I. Znów Neeska zniknęła! Po świętowaniu zwycięztwa i rozpoczęciu II aktu diablątka znów nie ma. Nie ma jej w Dzbanie, ani w tabeli wyboru drużyny.

Proszę o pomoc.
Odpowiedz
nie no jak dla mnie to ona Cie nie lubi

heh nie no nie wiem...
Odpowiedz
Problem z Neeshką zażegnany.
Wystarczy skopiować plik Neeshki z wcześniejszego zapisu gry i wkleić do nowego . Co prawda poziom doświadczenia i zawartość ekwipunku będzie taki jaki miała we wcześniejszej nagrywce. ale mały kodzik zawsze da radę (oczywiście nie polecam stosowania kodów, bez wyraźnej przyczyny ).
Odpowiedz
Ja miałem jeszcze weselszy problem z Neeshką. Przy przechodzeniu lokacji zmieniła mi się paskuda w kociaka o imieniu Jaral. W opisie był to facet, zwierzę, 9 poziom i zachował kopletny ekwipunek Neeshki: broń, zbroję, ozdoby... W karczmie Duncana siedział na miescu Neeshki przy kominku,a na próby nawiązania rozmowy nieodmiennie odpowiadał: mrrraaauuu! Myślałem, że się powieszę... Z tego co wiem, wszelkie tego typu problemy ma rozwiązać patch 1.12.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nie - Jaral. I tego typu problemy zaczęły się po instalacji Maski.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Brak Neeshki ! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...