[TESIII] jak okraść dom na oczach właściciela

No to może zacznę od początku....... otóż jak już wiadomo lubie czytać książki w morrku, a w jednym domu była ciekawa książka którą chciałem zabrać, szkopuł w tym, że była ona obok jakiegoś wesołego ludka, więc wszedłem na łóżko za nim w nadziei, że nie zauważy jak ,,pożyczam książkę,,. NIestety zauważył i powiedział coś w stylu złodziej czy łapać go, ale nie atakował mnie i nawet w takim samym stopniu mnie lubiił , policja też niczego nie chciała. Później wczytałem gre i okradłem go normalnie....... a raczej próbowałem go okraść, bo tym razem zareagował dość gwałtownie . Aby sprawdzić ten sposób okradałem, każdy dom przy właścicielu i dokonałem nowego odkrycia mianowicie JEśLI ukradniesz jedną rzecz z łóżka to możesz z niego zejść i okradać w normalny sposó

PS: Mój kolega też tak robił i było to samo, sprawdźcie i wypowiedźcie się na ten temat (jeśli o tym wiedzieliście to soory, ale ja wcześniej o tym nie wiedziałem)

Uwagi:
- Z łóżka musisz kraść przy właścicielu.
- Możesz kraść tylko z łóżka, bo jak jesteś na stole, krześlie itp. to będą cie atakować.
Odpowiedz
Jeśli ten sposób się sprawdza to można nie tylko z łóżek ale również z posłań, ołarzy oraz innch przedmiotów z kategori activitor (czy jakoś tak)
W snach jesteśmy
zwykłymi marynarzami,
nie kapitanami, lecz ludźmi
na pokładzie, którzy nigdy
nie wiedzą, jak dopłynąć
do pięknych portów.
Odpowiedz
Soory za odkop, ale mam pewność, że to działa. Niedawno zainstalowałem sobie jeszcze raz morka (inna wersja niż wtedy) i znowu udawało się tak kraść
Zresztą niech ktoś na chwilę odpali morka i sam sprawdzi oraz napisze czy mu się udało.
Odpowiedz
A gdzie kradłeś? W niektórych domach to wpadam biorę wszystko i wysłuchuje tylko tekstów NPC że jestem złodziejem ;] Ci bogatsi reagują a ci biedniejsi rzadko


Odpowiedz
Kradnę wszędzie
w pierwszej wiosce zapisałem i zacząłem kraść normalnie to się na mnie gość rzucił (zły pomysł.....), a jak kradłem z łóżka to tylko gadał.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

jak okraść dom na oczach właściciela - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...