[GII] Orkowy Topór

Gdzie znajdę kotlinkę z Orkowym Toporem (chodzi o tą misję ze wstąpieniem na nauki do kowala Harada w pierwszym rozdziale).
Prosiłbym od dokładny opis jak tam dojść od którejś z bram, mapka mile widziana.
Można to wytłumaczyć korzystając z tej mapki:
http://gexe.pl/gfx/gothic2/mapa_g2.jpg

Odpowiedz
Ja znalazłem orka z toporem tutaj:



Zwab go w pobliże strażników południowej bramy. Oni już sobie z nim poradzą.
Broń podniesiesz kiedy ork padnie.
Odpowiedz
Wychodząc wschodnią bramą można skręcić w lewo. Mijając ścieżkę do Latarni Morskiej oraz po pokonaniu kilku kretoszczurów, szczurów, chrząszczy i krwiopijców dojdziemy do jaskini. Bez żadnej walki możemy podnieść Topór Orka i zanieść Haradowi.

Można też udać się do Majątku Ziemskiego i kupić taki u Ciphera, jeśli rozmawiamy z nim pierwszy raz. Później sam go założy.

Po co się męczyć, skoro można bez walki sobie taki skołować? xD
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia wto, 15 sty 2008 - 16:58 napisał

Wychodząc wschodnią bramą można skręcić w lewo. Mijając ścieżkę do Latarni Morskiej oraz po pokonaniu kilku kretoszczurów, szczurów, chrząszczy i krwiopijców dojdziemy do jaskini. Bez żadnej walki możemy podnieść Topór Orka i zanieść Haradowi.

Można też udać się do Majątku Ziemskiego i kupić taki u Ciphera, jeśli rozmawiamy z nim pierwszy raz. Później sam go założy.

Po co się męczyć, skoro można bez walki sobie taki skołować? xD

[post="102000"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Bez walki?

Moim zdaniem lepiej podejść kilka kroków do lasu i wyręczyć się strażnikami, niż biegać taki kawał (osobie, która nie zna gry może to sprawić kłopot).
Odpowiedz
Dobra, to był taki mały błąd. Ale wiesz, łatwiej ubić parę Kretoszczurów i Szczurów niż Orka...

Poza tym po co się wyręczać, EXP przynajmniej będzie.
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia wto, 15 sty 2008 - 18:58 napisał

Można też udać się do Majątku Ziemskiego i kupić taki u Ciphera, jeśli rozmawiamy z nim pierwszy raz. Później sam go założy.


[post="102000"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


O ile mi wiadomo topór orka nie jest zbyt tani. To jedno z gorszych wyjść.

PS. Gdybyś poszukał na forum Sosna, znalazł byś kilka postów na ten temat .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz

Cytat

O ile mi wiadomo topór orka nie jest zbyt tani. To jedno z gorszych wyjść.

Bronie Orków są drogie w GIII. W dwójeczce to taniocha. Nie wiem nawet czy cena będzie przekraczała 20 szt. złota.
Odpowiedz
Faktycznie aMorek, ale po co na samym początku gry wydawać kasę, ja można w inny sposób, a na dodatek będzie więcej EXP .


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ok już tą misję wykonałem
Pokonałem Orka jakoś ze zwojów, sądziłem ,że będzie znacznie trudniej

Odpowiedz
A nie lepiej udać się na polowanie z Bartokiem? [Trzeba umieć zdejmować skóry z zwierząt i mieć 50golda] On zabija kilka krwiopijców, potem 6 Wilków i pyta czy iść dalej, zgodzić się i patrzeć jak zabija cienostwora, znowu krwiopijcy i orka A za wszystko co on zabije wy Expa dostajecie ;] Zawsze lepszy sposób od ww ;]


Odpowiedz
Ten ork obok połudzniowej bramy to Zwiadowca był i dlatego był łatwy........
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
← Gothic

Orkowy Topór - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...