[IWD2] Wasza drużyna

Proponował bym czarownika zmienić na jakiegoś człowieka /elfa , albo coś co awansuje normalnie bez kary ,bo czasem Ci się przyda rzucić jakiś potężniejszy czar, a grupę masz raczej wolno awansującą
Odpowiedz
Moja drużyna, która nie ukończyła jeszcze gry z powodu mojego lenistwa:
1-Czarowink, Aasimar (ciężka kusza i głownie czary ofensywne)
2-Czarownica, Aasimar (ciężka kusza i głownie czary ofensywne)(no co? Lubię klasy czarujące ;p)
3-Wojowniczka, Człowiek (półtorak/długi miecz/młot/topór +tarcza lub sam wielki miecz)
4-Wojownik, Drow (Długi miecz/topór+krótki miecz)
5-Kapłanka, Aasimar (Wekiera/korbacz+tarcza)
6-Złodziej, Elf (długi łuk lub krótki miecz/sztylet + mała tarcza)
Co do dwóch magów - lepsze są dwie kule ognia naraz niż jedna!
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
wiadomo że 2 kule są lepsze niż 1 tem z 2 magami robionymi na off jedynie na początku ma problemy ale i tak nie lubie w ID2 grać teamami 6 osobowymi wole 3-4 osobowe
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
No te wieloosobowe nie zawsze sie oplacaja

Exp Ci sie dzieli na 6 a nie na 4 czy 5 więc tracisz troche czasu na awans na kolejny lvl postaci.

Swoja droga musisz naprawde lubic czary skoro dales w sumie 3 osoby czarujace, Lenwe Osobiscie bym chyba takiej nie zrobil, stawiam bardziej na siłę i walke, ale nie mam prawa karcic Twojej opinii
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Ja ukończyłem swego czasu grę w składzie:
1) Paladyn, Aasimar - miecze oburęczne
2) Barbarzyńca, Człowiek - 2 bronie obuchowe
3) Czarownik, Elf - magia głownie ofensywna + przywołania
4) Czarodziej/Łotrzyk - Elfka - Łuki + czary ofensywne

Warto mieć więcej niż jednego maga w drużynie, bez kapłana albo druida można się spokojnie obyć no i trzeba mieć dwóch wojów w pierwszej lini bo walki jest bardzo dużo
Odpowiedz
Obecnie gram takim składem:
Drowka - Pani Strachu Bane'a
Drow - Wojownik
Drow - Czarodziej
Duergar - Wojownik
Gnomka Głębinowa - Mnich
Diablica - Łotrzyk

Za pierwszym razem przeszedłem grę składem o charakterze dobrym, ta drużyna natomiast jest zła i jak dla mnie ciekawiej się taką gra.
Odpowiedz
Ja grałem sobie takimi postaciami:

1. Wojownik, człowiek
2.Wojownik, człowiek
3.Kapłan, człowiek
4. Czarownik, człowiek

Wszyscy są dobrzy.
(Tak mi się wydaje że taki skład, bo chwile już w to nie gram)
Odpowiedz
Moja drużyna to:
1.Człowiek, Wojownik
2.Człowiek, Wojownik
3.Człowiek, Mnich
4.Człowiek, Łotrzyk
5.Człowiek, Kapłan
6.Człowiek, Czarownik

Taki skład jest dobry tylko że w późniejszych etapach gry może brakować doświadczenia aby przejść dalszy etap gry.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Luyanki, masz racje. Na początku może być łatwiej, ale potem trudniej. Jak dla mnie najlepiej się gra czteroma postaciami.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Jak dla mnie cztery postacie to z mało może najlepiej kiedyś spróbować z pięcioma postaciami.
PS. Chyba najlepiej odpuścić z Łotrzyka.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Tak Ci się wydaje. Gdy masz cztery postacie, szybciej zdobywasz poziomy, czary... może i masz trochę mniej miejsca na ekwipunek ale ja gram i za bardzo mi to nie przeszkadza. Kupiłem dużo magicznych torebek, sakiewek... tam właśnie chowam wszystkie przedmioty. Od razu mówię, że warto spróbować czteroma postaciami, dla mnie trudniej jest sześcioma albo pięcioma.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A ja kierują się zasadą taką że im więcej ludzi w zespole tym weselej.
PS. A tak po za tym to mam większe szanse żeby zadać przeciwnikowi obrażenia.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Może, ale nadal wolę mieć czterech ludzi w zespole...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Kiedyś dobrze mi się grało 5-6 osób, a teraz się tylko z nimi męczę...Łatwiej mi jest grać dwójką albo trójką. Dobrze wyszkolony wojownik jest lepszy niż trójka słabych, która robi niepotrzebny tłok...
Odpowiedz
W IW2 w sumie i tak nie ma interakcji pomiędzy npcami więc równie dobrze można przejść 1 postacią 2, 4 czy 6 wszytko zależy od tego czy lubisz mieć dużo ludzia czy nie:) Ja tam lubię mieć 6 osobową drużynke i eksperymentować z klasami i rasami:)
Odpowiedz
A właśnie - ja też zawsze biorę tylko rasę ludzi...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dla mnie akurat jest to trochę monotonne. Jeśli gram bardziej dla fabuły niż mechaniki, wtedy wybieram różne rasy z ciekawymi biografiami, ale się nie czepiam, bo w ID najlepsze jest to, że każdy może mieć drużynę jaką tylko sobie wymyśli i nie ma z góry narzuconych kilku pachołków do pomocy...
Odpowiedz
← Icewind Dale

Wasza drużyna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...